2737
2739
عنوان

چرا من اینقدر بدبینم

561 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من خیلی بدبینم اصلا به هیچ کس اعتماد ندارم مثلا سند خونمون رو از ترس شوهرمگذاشتم خونه مامانم تازه به مامانم هم ااعتماد ندارم میگم نکنه روی سند من برا داداشم وام بگیره یا بلایی سر سند خونمون بیارن چون برا خرید خونه خیلی زجر کشیدم تو کل زندگیم همین طوریم به  کسی اعتماد ندارم و همیشه بدترین فکرهای منفی رو دارم همش با خودم میگم اینطور نیست اینقدر بدبین نباش میشه راهنماییم کنید که خوش بین باشم و خوبی های زندگیم رو ببینم

عجیبه

ی روز پسره تو خونه تنها بود رفت حموم به هوا اینکه کسی خونه نیست لخت از حموم امد بیرون حوله رو برداره که دید خواهرش تو اشپزخونه هست!حوله رو بیخیال شد و سریع دوید تو اتاق خواب و درو بست.طفلی خجالت میکشید.دولا شد و از سوراخ در دید که خواهرش داره میاد سمت اتاق!سریع برگشت که درو وا قفل کنه که دید دوستای خواهرش تو اتاقن😱🙈😱🤣🤣هیتلر گفت:مردها 6 ساعت میخوابند.زنها 7 ساعت میخوابند.احمق ها 8 ساعت میخوابند.شکر خدا که درباره اونایی که 12 ساعت میخوابن چیزی نگفته☺️😎⚫برای کسی که میفهمد هیچ توضیحی لازم نیست و برای کسی که نمی فهمد هر توضیحی اضافیست✌👌💕تفاوت مادر زيرك و مادر عادي👩مادر زیرک نمیگه ندو سرت میخوره به میز، یه پتو میندازه رو میز خیالش راحت بشه👩مادر زیرک نمیگه از پله بالا نرو میفتی، کنار فرزندش میشه میذاره انقدر بالا پایین بره تا انرژیش تخلیه بشه👩مادر زیرک نمیگه دست نزن خراب میشه، بلکه همون لحظه با هیجان یه پیشنهاد عالی دیگه میده تا جایگزین این بشه👩مادر زیرک نمیگه تا درساتو نخوندی از تلویزیون خبری نیست، میگه کی درساتو تموم میکنی برات یه فیلم جدید گرفتمفقط کافیه کمی خلاق باشیم تا شبها سرمان از لجبازی بچه ها سوت نکشد و بخاطر داد زدن ها و تنبیه ها عذاب وجدان نداشته باشیم.🙂چیه خو امضای طولانی دوس دارم😍😅😄😁😂🤣😐

هر چی بدبین باشی بدتر  میشه‍ خوش بین ک باشی خوشی ها سراغت میان

مامان آقا دانیال پسر بامزه و شیرین ام خدا به هر کی نداره بهترینشو بده اونایی که دارن هم سلامت نگه داره آمین❣❣💙💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم شما اول باید ببینی ریشه ی بدبینیت کجاست و چرا این اتفاق برات افتاده چون هیچ خصلتی تو آدم اتفاقی پدیدار نمیشه.

شاید اونها در گذشته کاری کردن یا رفتاری داشتن که باعث شده همچین تفکری داشته باشی و شاید اصلا حق با تو باشه!

اما اگه بی هیچ دلیلی صرفا شک داری بهشون باید علتش رو تو خودت و اتفاقاتی که درگذشته برات افتاده جستجو کنی و به حله مشکلت بپردازی..

و خب نمیشه به هیچکس ب طور صد در صدی و مطلق اعتماد کرد اما اینو یادت نره که هممون به ی درصدی از اعتماد تو زندگیمون نیاز داریم تا احساسِ ارامش داشته باشیم.

از این حسا برای هرکسی ممکنه پیش بیاد.زیاد ب خودت سخت نگیر و فقط سعی کن حلش کنی😉

2728
عزیزم شما اول باید ببینی ریشه ی بدبینیت کجاست و چرا این اتفاق برات افتاده چون هیچ خصلتی تو آدم اتفاق ...

ممنونم ازت دوست گرامی شاید رفیق بازی های شوهرم و دروغاش باعث بدبینی من به مرور زمان شده یعنی این دلیل باعث بدبینی میشه دوست عزیز

خواهش میکنم😊

مسلما منم اگه‌ کسی بود که مدام بهم دروغ میگفت بهش بدبین میشدم!این خیلی طبیعیه.اما خب من نمیدونم دروغاش چطوری و تو چه حیطه ای هستن.یا حتی نمیدونم رفیق بازیش چطوری اذیتت میکنه که بخوام بیشتر از این راهنمایی کنم.ولی آره چیزایی که گفتی به احتماله زیاد باعثه بدبینی میشن.