2737
2734
عنوان

درد زایمان اینه؟

460 بازدید | 42 پست

خواهرم هفته چهل بارداریه امروز همه چیو چک کردن دکترش گفته تا یه هفته دیگه هم میتونه صبر کنه همه چی نرمال بوده

بچش این روزا خیلی گوله میشه انقباض داره گاهی دردای زیر دل داره الانم یه دردی میپیچه تو دلش میزنه به باس نش

ممکنه دردای زایمان باشه؟

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️

ترشح نداره؟

اره ممکنه اگ منظمه همونه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه یجا جمع میشه انگار خودشو میچسبونه ب پوست شکم و شکم مثل سنگ سفت میشه و بعداز چنددقیقه ول میکنه

تو وصل بودی به بهشت.... ومن وصل شدم به تو👶و بهشت کشیده شد به زیر پاهایم😍دانیالِ مامان...وجودم.
2738
هر بیست مین یباره ترشح نداره

خب ممککه هی نزدیکتر بشه اگ رسید هر پنج دقیقه بره بیمارستان

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
هر بیست مین یباره ترشح نداره

پس احتمالا همونه

صبر کنید اگه فاصله دردا کمتر شد درد زایمانه

دوش بگیره و وقتی رسید به 5 دقیقه یه بار بره بیمارستان

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
بچه یجا جمع میشه انگار خودشو میچسبونه ب پوست شکم و شکم مثل سنگ سفت میشه و بعداز چنددقیقه ول میکنه

اره انگار شکمشو جابجا میکنه نفس خواهرم بند میاد

هر بیست مین انقباضو دردای خفیف داره

❤️ ‏قسمت بشه كنارش درگير آرامش بشيد ❤️
سلام عزیزم دوباره حامله ای؟؟؟؟؟؟ 🧐

اره ناخاسته بود

2706