2733
2739
عنوان

خواهر شوهرم از من تقلید میکنه

798 بازدید | 32 پست

من تقریبا نه ماه هست که عقد کردم من مشهد زندگی میکنم شوهرم رشت مرداد هم عروسیمه به خاطر دوری راه دو دفعه که رفتم رشت هر دفعه ۱ ماه موندم اونجا یه خواهر شوهر دارم که هجده سالشه ولی ماشالا از لحاظ رفتار و غیره هم سن منه، خلاصه که همیشه توی لباس پوشیدن و کارهای دیگه از من تقلید میکنه منم هر دفعه که میرم شمال یه تیپ میزنم مژه میزارم رنگ مو جدید میذارم وقتی از من که زن داداششم تقلید میکنه حرصم میگیره دفعه آخر که رفتم شمال مانتو جین خریده بودم اینم فرداش رفت یه مانتو جین خرید ولی از نوع بی کلاسش مادرشوهرم هم کلی دعواش کرد مونده بودم بخندم یا حرص بخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب چرا حرص میخوری.

الگوی خوبی مثل تو پیدا کرده در حقش خواهری کن.

اون چیزی که دوست داره ودر شما میبینه ...

مگه جایزه میدن که اگه شبیتون بشه شما از مسابقه عقب میمونی.

اتفاقا باید از خدات باشه که این همه به سلیقتو لباس پدشیدنت احترام میزاره که میخواد مثل توبشه.

زینب هستمممم.😘☺..........       اسم کاربریم برا توی عزیزی هستی که نمیدوننننممممم مشکلت چیه.؟!باباااااا انقدر گزارش نزن برا من.مشکلی داری (بیا منو به راه راست هدایت کن) (.تذکر بده.)(دعوام کن )گزارش نزنننن من قطع دسترسی میشم اونوقت باید برم ساعتها دنبال شماره بگردم دوباره برگردم به سایت بخدا اذیت میشم درک کن 😤😤😤😤😤

حالا اینو میگی 18ساله. من زن بابای شوهرم حسوووده رفتیم مسافرت من موهامو یه ور میزدم اونم یه ور. . من مانتو جلو باز میپوشیدم اونم دکمه مانتوشوباز میکرد. من دست شوهرمو میگرفتم اونم دست شوهرشو اصلا ی وضیییی

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
2738

سلام تعجب کردم گل دختر آخه شمالیا خصوصا رشتیا خیلی خوش لباس و خوش پوشن 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
حالا اینو میگی 18ساله. من زن بابای شوهرم حسوووده رفتیم مسافرت من موهامو یه ور میزدم اونم یه ور. . من ...

وای اینم دقیقآ همینجوری داشتیم میرفتیم مهمونی من موهامو فرق وسط درست کردم یهو توی ماشین دیدم اینم مث من فرق وسط شده در صورتی که همیشه بالا بود موهاش

2706