2737
2739
عنوان

بیمه عمر

1396 بازدید | 68 پست

تو کشورهای اروپایی هر شخص چندین بیمه عمر داره، چیزی که متاسفاته تو مملکت ما هنوز جا نیفتاده، و کلا بیمه عمر رو ان قدر ضروری نمیدونیم، ولی هیچ وقت به این فک نکردیم اگه خدای ناکرده تصادفی پیش بیاد، مرگی اتفاق بیفته، دچار بیماری خاصی بشیم، اتش سوزی بشه، چه طور قرار هزینه ها رو جبران کنیم، و از کجا قرار این هزینه ها رو بپردازیم، اگه پدر خانواده ای فوت شه تکلیف همسر و فرزندانش چی میشه، یا اگه به هر دلیلی از کار افتاده شیم چه طور قراره زندگیمون رو ادامه بدیم، ما تنها میتونیم با یه مبلغ ماهیانه از حوادث احتمالی جلوگیری کنیم. بیمه عمر یه اینده نگری هست که جلوگیری میکنه از خسارت و هزینه های احتمالی، لطفا به خانواده ها توصیه کنیم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم بیمه عمر دارم دیروز شوهرم مدارکش رو آورد امضا کردم

ولی نمیدونم به چه دردی میخوره! همه ش فکرم به اینه که من بمیرم به وارثین پول برسه

خاصیت دیگه ای هم داره‌؟

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
با این تورم به نظرتون تو ایران بیمه عمر به درد میخوره؟

شما به پوشش بیمه ایش توجه کنید، ما دو روز پیش موردی داشتیم ۱۰۰ تومن اولین قسط رو پزداخت کرده بود و فوت شد، بیمه ۳۸ میلیون برا وازثش چک داد، حداقل هزینه کفن و دفن و... دراومد، ایشون خانم بودن اگه سرپزست خانواده بودن این پول میتونست کمک کننده باشه

منم بیمه عمر دارم دیروز شوهرم مدارکش رو آورد امضا کردم ولی نمیدونم به چه دردی میخوره! همه ش فکرم به ...

بله، در اینده سودش رو میگیرید، میتونید وام بردارید، اگه خدایی ناکرده مریضی مثل سرطان و عمل قلب و ... داشتید تا یه بخشی بیمه میده، ۲۰ دزصد بیمه بدنه ماشین تخفیف میده (پاسارگاد البته)، کارت sos برای بستری میده و...

2740
بله، در اینده سودش رو میگیرید، میتونید وام بردارید، اگه خدایی ناکرده مریضی مثل سرطان و عمل قلب و ... ...

بله من بیمه عمر پاسارگاد دارم

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
بله من بیمه عمر پاسارگاد دارم

کار بسیار خوبی کردید، ان شاالله فقط از حقوق بازنشستگیش استفاده کنید، بهتون توصیه میکنم حتماً به خانواده هاو اطرافیانتون توصیه کنید، خیلی ها متاسفانه اطلاعی ندارند، بیمه عمر تو زمان سختی میتونه کمک بزرگی باشه برای خانواده ها.

کار بسیار خوبی کردید، ان شاالله فقط از حقوق بازنشستگیش استفاده کنید، بهتون توصیه میکنم حتماً به خانو ...

حتمآ

2706