2737
2734

سلام خانوما.حالتون خوبه؟ 

امیدوارم اونایی که نی نی دارن خدا براشون نگهداره و اونایی که قراره نی نی دار بن به سلامتی و دل خوش بارداری و زایمان راحت و بی خطری رو پشت سر بزارن.  

دوستان من ۲۸ سالمه و بارداری اولمه. یکبار سقط خود خواسته داشتم سال ۹۵ هفته ی ۵ بود. دکتر تشخیص بارداری پوچ داده بود. 

الان هفته ی ۱۵ هستم و از هفته ی ۱۳ هماتوم ۴۰درصد داشتم و استراحت مطلق شدم. الان خونریزیم بند اومده فقط گلاب به روتون اول ادرارم یه قطره خونابه ی قهوه ای ازم خارج میشه که همیشه هم نیست ولی بیشتر وقتا میاد. 

میشه لطفا بهم راهنمایی بدین که دفع هماتوم چطوریه و اینکه یه پزشک حاذق برای بارداری های پرخطر بهم در تهران معرفی کنید که تحت نظر باشم. هرشب آمپول پروژستون میزنم و شیاف پروژستون میزارم از طریق رکتوم. خیلی ممنون میشم بهم کمک کنید مامانا

عزیزم اگ پیدا کردی بمنم بگو.دوتا سقط داشتم.

خدا بهت ببخشه نی نی نازتو

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر.    ❤ خواهش میکنم باحیوانات مهربان باشید❤                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شنیدم دکتر لباف بیمارستان بهمن  خودم پیش ایشون نرفتم فقط از دوستانم شنیدم

من پیش محبویه ماموریان اصفهانی مییرفتم ک شاگرددکترلباف هست خداخبرش بده هم جفت پایینم روتاخروکنترل کردهم متوجه پیچیره شدن بندناف دورگردن جنینم روازروی نوارقلبش شد

وخدایی که بشدت کافیست
2738

من 12 سال بود باردار نمیشدم پیش چندین پزشک هم مراجعه کردم اما درمان نشدم خانم دکتر مهدیزاده شاهی با توجه به مهارت و تجربه شون کاملا منو درمان کردن و خداروشکر الان یک پسر گل دارم