2733
2739
عنوان

خیلی بدبینم😞😞

230 بازدید | 19 پست

شوهرم دقیقا دو سال پیش بخاطر خیانت از کارش اومد بیرون تو این دوسال چیزی ازش ندیدم . دوتا بچه کوچیک دارم بماند ک چقد عذاب کشیدم و هنوزم نتونستم فراموش کنم .ی ماهیه میره اسنپ دیروز قرار بود یجا بره کار ک دیگه اونجا کار کنه پاشدم غذا و لباساشو اماده کردم رفت ظهر زنگیدم ببینم راضی بوده یا نه ک گفت رفتم حقوقش خیلی کم بود نموندم گفتم خب چرا بهم نگفتی تا الان گفت نمیخاستن ناراحت شی

کلا تا شب از اسنپ بیاد بخاطر کارش حالم گرفته شد . تا اینکه اومد و مثه همیشه ک وقت خواب شد اون خوابید منم بخاطر این شک لعنتی رفتم سراغ گوشیش دیدم از ساعت ده و نیم تا یازده و نیم مسافر نداشته البته ده و نیم یکی داشته ک ک کنسلش کرده حالا اونور تو تماساش ساعت ده و نیم ی تماس داشته و ساعت یازده خودش ب اون شماره زنگیده دوبار 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیو کردم شماره رو دیدم ی خانوم متاهل هستش . بعد دیشب ب شوهرم گفتم فردا نرو منو ببر اپلاسیون گفت باشه اما صبح ک پا شدم دیدم رفته اسنپ سه چهار روزه ک از صبح زود میره

2738
اخه سر خیانتش و بعدش خیلی حرفا خوردم و رفتارش تو ی لحظه ب حدی بد میشه با ادم ک ادم حاضر بمیره 

بمیرم برات

ی کار کن کمی تفریح داشته باش و برای خودت زن شاد و مستقل عاطفی شو چن وقت همه کارای قبلم انجام بده اما خودت عوض شو شاد باش.انگار کن شوهرت فقط براتون کار میکنه و پول میاره و باید بهش در این خد احترام بزاری پیگیر اون نباش و ب خودت توجه کن و بچه ها میبینی ک میفته دنبالت و توجهش جلب میشه

خوب الان چ کار میخوای بکنی با 2تا بچه ؟ نمیتونی مدام دنبالش باشی ک 

نمیتونمم دنبالش باشم . خودش ک میگه اشتباه برداشت کردی بخدا چیزی نیست اما اینکه تو او تایم تماس داشته و مسافری تو اسنپ نداشته خیلی مشکوکه

2706