2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بادمجون و سیب زمینی رو خرد کن  گوجه رو حلقه کن پیازم سرخ کن رب و دارچین و ادویه و نمک فراموش ...

خب اینجوری ک بلدم، خوشمزه بشه،دقیق میخوام

اینستا ندارم

قراره دختر خوبی بشم،پس لطفا نرید رو مخ
2738
حتما فلفل دلمه ای و سیر بزن 

سیر دوست ندارم اصلا،

ما بادمجون مثل قیمه بادمجون خورد میکنیم،سیب زمینی ام ورقه ای ،گوجه ام ک خورد می کنیم، 

بادمجون و سیب زمینی و گوجه رو سرخ میکنیم، بعد پیاز تفت نیدیم و همه رو می ریزیم قابلمه و آب میدیم با ادویه و رب،

ولی بادمجون له میشه خوشم نمیاد

عزیزم اول پیاز رو حلقه کن تو قابلمه بعد یه لایه سیب زمینی بعد بادمجان رو که از قبل با آب نمک خیس کردی لایه کن بعد گوجه و بعد سیب زمینی و فلفل دلمه ای و چند تا دونه سیر روش هم زردچوبه بزن و رب و روغن جامد آب رو کم کم اضافه کن با شعله کم بزار بپزه عالیه 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
سیر دوست ندارم اصلا، ما بادمجون مثل قیمه بادمجون خورد میکنیم،سیب زمینی ام ورقه ای ،گوجه ام ک خورد م ...

نه من روشی که گفتم می پزیم تو تبریز عالی میشه سیر نزن اگه دوس نداری منم دوس ندارم شوهرم دوس داره

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
چرا نمیزنی اینترنت

گفتم از کدبانوها کمک بگیرم بهتره،لا این اوضاع باید هنبنککارو کنم.

اخه کانال تلگرا م دارم ،سه تا دستور بود،ولی جالب نلودن انگار

2706