2733
2739
عنوان

یه سوال از خانومای تبریزی😉😉

124 بازدید | 18 پست

من برای یه کاری میخوام بیام تبریز 

آب وهواش الان چطوره؟؟؟؟

یدونه هم آدرس دانشگاه تبریز کجاست ؟؟؟؟

دل دل..... دل دیونه ...کی قدر تورو میدونه❤❤

اب و هوا خوبه شبا سرد میشه یکم . دانشگاه تبریز هرکی بگی میاره جلوی دانشگاه معمولا میگیم فلکه دانشگاه .اسم خاصی نداره

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
صبح های زود باد داره  ظهر هاش گرمههههه  عصرها شم خنکه  دانشگاه تبریزم تو فلکه دانش ...

ممنونم یدونه هم یه هتل خوب تو تبریز معرفی میکنی؟؟

اب و هوا عالی نه سرد نه گرم معتدل معتدله - آدرس دانشگاه تبریز به هر تاکسی بگی دانشگاه تبریز شما را م ...

مرسی 

یه هتل خوب تو تبریز هم معرفی میکنید؟؟

اب و هوا خوبه شبا سرد میشه یکم . دانشگاه تبریز هرکی بگی میاره جلوی دانشگاه معمولا میگیم فلکه دانشگاه ...

متشکرم

یه هتل خوب تو تبریز هم معرفی میکنید؟؟

2738

البته مونده به بودجت . هتل گسترش هتل شهریار . هتل پارس . هتل های دیگه هم هست با قیمت پایین البته بیای تبریز بپرسی راهنماییت میکنن 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

هواش که عالیه الان فقط ظهرها یکم گرمه , دانشگاه تبریز هم تو فلکه دانشگاهه بستگی داره بخوای کدوم ساختمون بری به تاکسی بگو خودش ببره جلوی اون در چون چند تا در داره  ! هتل خوب اگه مشکلی با هزینه اش نداشته باشی هتل شهریار , هتل پارس , هتل تبریز و هتل گسترش  که هر دو دقیقا کنار دانشگاهه 

البته مونده به بودجت . هتل گسترش هتل شهریار . هتل پارس . هتل های دیگه هم هست با قیمت پایین البته بیا ...

ممنونم 

شرمنده یه سوال دیگه داشتم از تبریز تا آذرشهر چقدر راه هست 

هواش که عالیه الان فقط ظهرها یکم گرمه , دانشگاه تبریز هم تو فلکه دانشگاهه بستگی داره بخوای کدوم ساخت ...

چه خوب من فقط میخوام چند روزی اونجا باشم

مرسی از شما

2706