2737
2734
عنوان

خصوصیات یه مادرشوهرخوب ؟

827 بازدید | 126 پست

این مدت که اینجا هستم اکثراازمادرشوهروخواهرشوهرگله داشتن ودلشون نمیخواست ارتباطی بااوناداشته باشن

اکثرمایه روزمادرشوهرمی شیم سوال اینجاست چ رفتاری انجام بدیم که بتونیم یه مادرشوهرخوبی باشیم که عروسمون بتونه باماارتباط صمیمانه داشته باشه 

به هرحال مادربرای بزرگ کردن بچه اش خیلی زحمت می کشه ودلش میخواد پسرش که بزرگ شدبتونه جبران زحماتش روبکنه وازدیدن نوه هاش لذت ببره 

این که احساس کنی مادرشوهری وعروست یابه حق یاناحق تورودوست نداره وازارتباط باتو لذت نمیبره یه احساس ناخوشایندی هست 

راهکاربدین

برای سلامتی دخترم دعاکنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
تنها راهش مردنه  یه مادر شوهر خوب یه مادر شوهر مرده اس

این که اینجوری فکرکنیم پس احتمالا دیگران هم همین ارزوروبرای مادارن درصورتی که همه مون دوست داریم یه روزمادرشوهربشیم وازخوشبختی بچه هامون لذت ببریم

برای سلامتی دخترم دعاکنید

منم دوست داشتم این سئوال رو بپرسم تقریبا" اگه اجازه بدین همین جا می پرسم به نظر شما مادر شوهری که رابطه دوری و دوستی داره و هیییییییچ دخالتی نداره و فقط تو برخی مناسبتها یه کادوی کوچیک میده ولی احترام عروس رو داره خوبه؟یا مادر شوهری که مدام قربون صدقه عروسش بره تو جمع  خودشون رو خیلی صمیمی نشون بدن ولی اکثرا" پیش هم باشن و از همه چیز هم خبر داشته باشن؟

2706