2733
2734
عنوان

تفریحات 2 نفره؟

2127 بازدید | 30 پست
بچه ها می خواستم از شما سوال کنم شما روزهای تعطیل وچمعه چکار میکنید این به یک بحرا ن تو زندگی من تبدیل شده هر هفته یا خونه مامانم یا پارک یا پاساژ 10 ساله شوهرم هیج دوستی که باهاش مسافرت یا بیرون بریم نداره با دوستهای منم نمیاد خسته شدم از این یکنواحتی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه نظر من به دردت نمی خوره چون روزای تعطیل ما بیشتر به پر و پای هم می پیچیم بیشتر دعوا می کنیم...
دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2740
با هم آشپزی میکنیم یا کیک میپزیم. معمولا غذا های جدید از تو اینترنت در میاریم. با هم فیلم میبینیم. با یه ساندویچ کوچیک یا یه کم میوه سبک میریم پیک نیک.
6+3=9 اما هم 5+4=9 اونجوری که تو فکر میکنی تنها راه فکر کردن نیست به روش فکر کردن آدم های دیگه هم احترام بزاریم.
مهسا جون مهم این نیست که کجا برین. مهم اینه که سعی کنین خوشحال باشین. حالا هر جا که میخواد باشه....
در ضمن میتونین برین اطراف تهران با خانواده خودت یا شوهرت یا اگه با هم میسازن هر دو یه باغ اجاره کنین و از صبح تا شب خوش بگذرونین.
زندگی کتابی است پر ماجرا،
هیچ گاه آن را به خاطر یک ورقش دور نینداز ...
2706