2733
2734
عنوان

واااااااای ملخ

| مشاهده متن کامل بحث + 659 بازدید | 58 پست
خدا کنه پرنده ها بیان بخورنشون.

نترس ، اره یا پرنده میخوره یا میرن خودشون، ولی سمی چیزی بزنید نیان دیگه😖

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

آشپزخونم جای پیاز سیب زمینی نداده که بیارم داخل.باید بیارم بذارم گوشه اتاق بخاطر این ملخا.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نترس ، اره یا پرنده میخوره یا میرن خودشون، ولی سمی چیزی بزنید نیان دیگه😖

به شوهرم زنگ زدم گفتم سم بخر بیار.از بهار تابستون متنفرم به شدت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
آشپزخونم جای پیاز سیب زمینی نداده که بیارم داخل.باید بیارم بذارم گوشه اتاق بخاطر این ملخا.

اره ماهم جا نداریم تو بالکن گذاشتیم، سم بزنید نمیان دیگه 

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
2728

✅ خرید تضمینی ملخ زنده از روستائیان هر کیلو ٨ هزار تومان

🔹کناری زاده فرماندار بندرعباس گفت: حسب دستور استاندار و برابر هماهنگي انجام شده با مدير كل جهاد كشاورزي استان، از امروز شنبه مورخ ۱۱ خرداد ۹۸ هر فرد روستايي مي تواند به ازای تحويل هر کیلو ملخ زنده مبلغ ٨ هزار تومان از دهیار روستاي مربوطه دريافت كند و دهیاران نيز ملخ هاي خريداري شده را پس از جمع آوری در پایان هر روز به بخشداران تحویل نمایند و به ازاي هر كيلو ٩ هزار تومان دريافت كنند

حالا چیکار کنم.سطل آشغالم توی بالکن پیاز سیب زمینیم توی بالکن.غذا چی درست کنم.یکی اندازه کله منه.وای ...

مگه تو بالکن غذا درست میکنی خو ی دق برو بردار بیاکاری داره خخ البته خودمم خیلی میترسم ماهم خوزستانیم خیلی جیرجیرک اومده هرروز صب تو تراس خونم ۳الی۴تا میکشم

وای جیرحیرک...متنقرم ازشون ما هم حیاط خونمون پره میترسم برم تو حیاط دیروز یه دونه اومده بود تو دستشویی یه شیشه پیف پاف خالی کردم روش اونم از دور میترسم بکشمش بپره روم

خدایا شکرت  
 وای جیرحیرک...متنقرم ازشون ما هم حیاط خونمون پره میترسم برم تو حیاط دیروز یه دونه اومده بود ...

ن جیرجیرک ترس نداره من از ملخ خیلی خیلی میترسم ی بار ی ملخ اومده بود تو خونمون از این درشتا منم ی حشره کش وخالی کردم روش ونمرد اخرش همسایمون صدا کردم اومد بردش گف گناه داره بکشیش

2740
اره ماهم جا نداریم تو بالکن گذاشتیم، سم بزنید نمیان دیگه 

مرسی عزیزم

مگه تو بالکن غذا درست میکنی خو ی دق برو بردار بیاکاری داره خخ البته خودمم خیلی میترسم ماهم خوزستانیم ...

خب تو نمیترسی عزیزم.من میترسم چطوری برم پیاز بردارم اخه

میگن از عربستان اومدن انگار نمیدونم درسته یانه

من ۱۹ سالمه از وقتی یادمه اینا هستن انواع واقسام حشرات ربطی به عربستان نداره شاید باورتون نشه اما شبا حتی قورباغه هم تو حیاطمون هست😐