2752
2734
عنوان

خونریزی هفته ششم

1547 بازدید | 30 پست

سلام

بچه ها من یهو یه خونریزی کم بدون درد داشتم...خیلی نگران شدم...شیاف هم استفاده میکنم...دو روز بود لکه بینی نداشتم...الان یهو یه خونریزی خفیف پیدا کردم...

بنظرتون سقط میشه؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سریع برووووو دکتر حتی از جات بلندم نشو شیافم بزار فقط بخاب تا بری پیش دکتر اشتباه منو نکنیااااا من دستی دستی بچمو کشتم😭

زِندگـیو عِیـن پاستیـل بِجـویین ....هَر مَزه ایـے هَم داشت چه تلخ چه شیـرین قورتـش بِدین ....ب همین راحتـے 😎 والا شـاخ شده .... 😏
نه

خوب پس.ولی حتما برو دکتر برات سونو و آز بنویسه.شیاف دکتر بهت داده؟

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa

اگه دکتر نداده شیاف نذار.دکتر به من گفت تا مطمئن نشدم از جای جنین بهت شیاف نمیدم گفت اگه خارج رحمی باشه شیاف اصلا خوب نیست

کلی لباسای شیک و مناسب با ارسال رایگان دارم.سه سال که فروش اینترنتی دارم پیجم به تازگی زدم یسر بزن ضرر نمیکنی mezon.mahasa
آره دکتر برام نوشت سه شنبه هفته پیش سونو دادم...دکتر گفت دو هفته دیگه بیا سونو بده

خوب پس خداروشکر.باهاش تماس بگیر بگو خونریزی داری

مگه چیکار کردی؟

خونریزی خفیف کردم ولی جدی نگرفتم و دکترم نرفتم و همش از جام پا میشدم میرفتم دسشویی و حموم ..... و درآخر بعد چند روز خونریزی بیشتر شد و بچم سقط شد😭 هفته هفتم بودم

زِندگـیو عِیـن پاستیـل بِجـویین ....هَر مَزه ایـے هَم داشت چه تلخ چه شیـرین قورتـش بِدین ....ب همین راحتـے 😎 والا شـاخ شده .... 😏
اگه دکتر نداده شیاف نذار.دکتر به من گفت تا مطمئن نشدم از جای جنین بهت شیاف نمیدم گفت اگه خارج رحمی ب ...

نه ساک بارداری تو رحم تشکیل شده بود...خارج رحمی نیست...تو بارداری؟

2706