2733
2734

من اعتماد به نفسم خیلی پایین اومده..همش میگم وای الان مادرشوهرم میاد سرمیزنه خونمون .خونه نامرتب نباشه یا مثلا یهو بخاطر چیزی وارد اتاق خواب میشه میگم الان میگه چقده کمدش نامرتبه ..اکثرا خونه م رو مرتب نگه میدارم ولی خب ادم نمیتونه ۲۴ساعت تمیز باشه همههههه جای خونش ..تازه با یه بچه ی کوچیک 

از شروع ماه رمضان .سحری ها رو میاد طبقه ی پایین با ما غذا میخوره

من خونه ی مادرم زیاد اهل تمیزکاری نبودم جز درس خوندن هیچی بلد نبودم ..الانم خونه ی خودم هر روز همه جا رو مرتب میکنم ..حتی کمک مادرشوهرمم کردم در عرض این چهارسال..ولی همش تیکه میندازن که تو تنبلی تو زرنگ نیستی

من بدم میاد از همه ی ادمایی که راحت دل میشکنن..بهم میگه تو کاری بلد نیستی 

همشم از زبرو زرنگی دخترش تعریف میکنه

ادم تا چه حد میتونه بره جلو که کسی ازش ایراد نگیره..ادما از یه جایی به بعد دیگه خسته میشن ...از شروع ماه رمضان همیشه شبها بیدار میشه و نماز شب میخونه مادرشوهرم 

منم ته دلم میگم کاش عوض این حرفا یکم تمرین کم حرف زدن و به جا حرف زدن میکردی که راحت دل ادم رو نشکنی

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

بابا بگن ول کن اونا عادتشون هست از دیگران تعریف کنن مثلا میخوان مارو سوارشدن متدشون اینه دخترم عروس فلانی زندگیتو بکن قرار نیست همه جاتمیز بشه هیچی از آرامش تو مهمتر نیست یادت نره

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حرف همیشه هست، نه الکی خودت رو اذیت کن و نه هیچی...اعتماد بنفست رو ببر بالا...بچه کوچیک داری...الکی استرس به خودت نده به خاطر حرف بقیه...

رَبَّنا هَب لَنا مِن ذُرّیَتِنا قُرَّه اَعیُن😇

[QUOTE=92238423]بابا بگن ول کن اونا عادتشون هست از دیگران تعریف کنن مثلا میخوان مارو سوارشدن متدشون اینه دخترم عروس ...[/QUO

هر روز اینارو باخودم تکرار میکنم..

دلم میخاد روزی از روی زمین پر بکشم و بروم به سمت پاکی مطلق..دلتنگ خدا هستم دلتنگ اغوش خدا هستم ..دلم با او خوب است دلم را نمیشکند 

توجه نکن به حرفاش اگر واقعا ایرادی تو خودت نمیبینی 

ببین از نظر بقیه مثلا مادر خواهر دوست هم تمیز ومرتب هستی ؟ اگر نیستی سعی کن بهتر شی اگر خستی حرف مادرشوهرت رو نشنیده بگیر 

سعی میکنم از وسایل یک بار مصرف استفاده نکنم ،خصوصا سفره ی یک بار مصرف که اصلا ضروری نیست .همیشه لیوان همراهم دارم .تا بتونم اب معدنی نمیخرم .فروشگاه که میرم کیسه همراهم دارم وپلاستیک نمیگیرم.تابتونم زباله تولید نمیکنم.زباله های خشک وتر رو جدا میکنم وزباله های خشک رو تحویل کانکسای شهرداری میدم .شاید بگید برای چی اینهمه به خودت سختی میدی وقتی هیچ کس رعایت نمیکنه ؟ خودمم گاهی به این فکر کردم گاهی به سختی میفتم ،راحتیم کمترمیشه اما دیگه عادت کردمو ی حس خوب از این رعایت کردنام گرفتم  .همه ی این کارارو میکنم برای برادرزاده هام که وقتی بزرگ شدن اندکی از این طبیعت براشون باقی بمونه .برای بچه های خودم .برای بچه های شما که عاشقشون هستید.میخوام وقتی بزرگ شدن بگم من سهم خودمو انجام دادم وکوتاهی نکردم .

به نظر من اصلاً به حرفش اهمیت نده کار خودت کن نیازی نیست همیشه خونه مرتب باشه اونم با یه بچه کوچیک. هرچی بیشتر به حرفش اهمیت بدی یا به خونه زندگیت برسی که مثلا نکن شلخته ای سطح توقعش بالا میره پس بزار به هرجور که خودت راحتی عادت کنه 

یه بار بهش بگو 

مادر جون ، دلم می‌شکنه اینجوری حرف میزنید ... چون شما خیلی با ایمان و با خدا هستین نمی‌خوام زیر دین من باشین ، دل شکستن حق الناس .. کمی مراعات کنین

مادر عزیز تر از جانم ،،مطمئنم در مقابل سرطان ، پیروز میشی...التماس دعا**http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=707629 * مادرم پر کشید ..با آرامش و لبخند .... روحت شاد مامان عزیزم
[QUOTE=92238423]بابا بگن ول کن اونا عادتشون هست از دیگران تعریف کنن مثلا میخوان مارو سوارشدن متدشون ...

آخه چیزی نیست که مادرشوهرم دائم عروسای فامیلش میگه منم میگم خوش بحالشون😂😂😂شانس آوردن مشکل از مادرشوهر نیست مشکل خودتی که میخوای تایید کسی رو بگیری که دشمنمونن

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

عزیزم چند سال دیگه می کی من چقدر بی عقل بودم که انقدر غصه خوردم

به خودت می گی ای کاش راحت تر رفتار می کردم

و سخت نمی گرفتم

برای همه شهدا فاتحه و خیرات بفرستید نه فقط شهید ابراهیم هادی باور کنید خودش راضی به این همه فرق گذاشتن نیست💥💫 و منی که برای کسانی که خودکشی کرده اند هر روز صلوات می فرستم💙💚
2706