2737
2734
عنوان

خانما چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 74 پست
اصلا بحث خدا نيست من ميگم خانما چرا اينحور ميكنن كه چي بشه تازه خيانت هم ميبينن چرا ناراحت ميشن در ح ...

خيانت كلان دليل و علتش چيز ديگه و جاي ديگه است 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اكثر كشور هاي مذهبي مثل اكثر ايالات آمريكا قواتين سفت وسخت حجاب دارن ماها خيلي وليم

عزیزم بچه گول میزنی با این حرفات؟خداروشکر تو عصر اطلاعات هستیم...قوانین سفت و سخت دارن برای مکان های خاص...ولی در جامعه اجباری نیست...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
 عزیزم هر کی اعتقادی داره ... من خودم پر از گناهم .. ولی سعی میکنم کاری نکنم ک فردا کارم گیر خد ...

من خجالت نميكشم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
2728
واقعا آدمهایی که چشم و دل سیرن و فرهنگشون متفاوته اصلا براشون مهم نیست و توجه نمیکنن، هر چه فضا بسته ...

نه اينطور نيست نياز جنسي يه نياز جسمي نيست يه نياز روحيه اگه از چهارچوب خارج شه ديگه اشباع نميشه چون روح اشباع ناپذيره ميره سراغ همجنس ميره سراغ حيوون ميره سراغ اشيا ولي باز آروم نميگيره اگه سير ميشد تو فرانسه به همجنس بازا بچه نميدادن

یه مسلمان هرجایی از کره زمین که باشه مسلمانه. ..همه هم سنگ امامان و پیغمبر ها و فرستادن خدا رو به سی ...

عزیزم بیخیال اگ من بخوام بگم شماهم بخوای بگی میشه جنگ . ولی قران میگ ادم باید ظاهر و باطنش یکی باشه .. اگ خدارو قبول داری خواسته اشم بخواه ...  نداری بحثش جداست ... این حرف من حرف قرانه  ک میگ ظاهر و باطن یکی باشه 

2740
بي حجابا به تسريعش كمك ميكنن دليلش خيلي چيزاست ولي اينم يكيشه

خيلي چيزارو ول كردي به يكيش چسبيدي منطقت كجا رفته؟؟شايد دوست داري همين يكي رو بولد كني ؟؟؟خودت از نظر ظاهر و زيبايي چطوري هستي؟؟؟شوهرت خيانت كرده بهت؟؟؟

من خجالت نميكشم 

ی سوال بپرسم ؟ فقط محض فضولیه..😊

چون خیلی از اطرافیانم مثل پسرعموم و .. اعتقاد ندارن ب خدا ..

شما هم جز اعتقاد ندارهایی ؟ یا دارها ... 

چون اون عکس  میگ ک شما اعتقاد نداری 

نه عزيزم برو ومطالعه كن 

شما بری مطالعه کنی به نفعته... اینهمه کشور مسلمان فقط ما باید به خواست شخص شما عمل کنیم؟! 

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
نه اينطور نيست نياز جنسي يه نياز جسمي نيست يه نياز روحيه اگه از چهارچوب خارج شه ديگه اشباع نميشه چون ...

الان شما معتقدین که جاهایی که خیلی بسته هستن و حجاب شدیدا رعایت میشه این مسائل نیست؟ تابحال راجب مشکلات عربستان چیزی شنیدی؟! میدونی با چه مسائل عجیبی دست و پنجه نرم میکنن؟! 

برعکسش اندونزی تابحال رفتین بیشترین مسلمان رو دارن و بشدت مقید حجاب صد در صد ولی در کنارش حق انتخاب هم دارند، من تا بحال دین رو به قشنگی اونجا ندیدم واقعا لذت بردم، همه چیز هم اونجا آزاده، هممممه چیز

دنیام=شوهرم+دخترم