2726
عنوان

خانما چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 231 بازدید | 74 پست
راست میگی عزیزم...من بخوام بگم شما بخوای بگی...دوباره من بگم...شما بگی آخرش میشه جنگ...کشورهای دیگه ...

بیخیال باید شد . هر کی ی اعتقاد داره . من خودم مانتوییم . پر از گناهم   ک توبه کردم ادم شم اونم اگر بشم .ولی بخاطر متاسفانه شرایطی ک دارم خیلی از ادما رو میبینم ک سر همین ی مسئله حجاب طلاق گرفتن .  

من نميفهمم منظورتون اينه نميفهمن دارن يه عده مرد خوب يا بد رو تحريك ميكنن يعني سليقشون اينه تحريك كن ...

بحث پوشش محرک اصلا یه چیز من درآوردیه، کسی که کنترل نداره به هیچکس رحم نمیکنه، باید شستشوی مغزی شن اون آقایون

دنیام=شوهرم+دخترم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس بقيه چادري هستن و ما نميبينمشون يا قايمشون كردن و لختي هارو فقط نشونمون ميدن 🤔🤔🤔😅😅😅

شما ميدونين سايت هاي مستهجني كه لختي هارو به شما نشون ميده تو آمريكا پوليه وهركسي نميتونه وارد بشه تو آمريكا وقتي ميخوان يه فيلم صحنه دار نشون بده تو شبكه رسميشون از صبح زير نويس ميرن كه خانواده ها خواسشون به بچه ها شون باشه واينكه چرا برا ايراني ها رايگانه علامت سوال

چرا معني داره چون نميخوام كسي رو تحريك كنم ناخواسته چون مردا چه خوب چه بد تحريك ميشن 

گلم اونکه ذهنش کثیفه با چادرم تحریک میشه چه بسا براش جذاب تر هم هست چون باید خیلیشو تخیل کنه. 

من شخصا طرفدار آزادی انتخاب هستم و اینو حق همه میدونم، کلا بنظرم بحث اشتباهیه! 

دنیام=شوهرم+دخترم  
2728
شما ميدونين سايت هاي مستهجني كه لختي هارو به شما نشون ميده تو آمريكا پوليه وهركسي نميتونه وارد بشه ت ...

نه والله اينارو تازه دارم از دهن شما ميشنوم 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
بگن آره چه جوابي داري؟؟؟بگن اون مرد اختيار خودش رو نداره ماهم نداريم چي ميگي ؟؟؟بگن همسايه ات سرطان ...

اونوقت جواب سوالم پيدا ميكنم  چون فك نميكنم هيچ زني همچين قصد بدي داره ودليلشون روهم نميفهمم كه چرا مرداي بدبختو از زندگي سير ميكنن چه خوب چه بد

پس يه تحقيق اساسي راجب آمريكا وكاندا بكنين مثلا قوانين حجاب تو دانشگاهتشون كه خيلي سف وسخت تره

چشم خوبه مهاجرت نكرديم اونجا كه بدتر از ايرانه 😂😂😂😂😂

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك
پس يه تحقيق اساسي راجب آمريكا وكاندا بكنين مثلا قوانين حجاب تو دانشگاهتشون كه خيلي سف وسخت تره

اونجا يعني ديگه پوشيه بايد بزنن اينطور كه شما ميگي 😅😅

گلم اونکه ذهنش کثیفه با چادرم تحریک میشه چه بسا براش جذاب تر هم هست چون باید خیلیشو تخیل کنه.  ...

آره ولي همه كه ذهنشون كثيف نيست اونايي كه كثيف نيست هي اندام جديد چهره قشنگ تر اونا هم بالاخره تو ناخودآگاه يكم از زنگي سرد ميشن

بحث پوشش محرک اصلا یه چیز من درآوردیه، کسی که کنترل نداره به هیچکس رحم نمیکنه، باید شستشوی مغزی شن ا ...

مردا چيز محرك برا زنا ندارن ولي زنا دارن غير اين بود هيچ خري زن نميگرفت

نه ولي مثلا لباس روشن كوتاه بالاي زانو  اينا ممنوعه ويونيفرم دارن

ببين شما داري مثلان هاروارد و دانشگاه هاي تاپ رو مثال ميزني و الگو قرار ميدي خوب دانشگاهاي خوب ما هم قوانين سفت و سخت دارن حالا مقايسه كن با دانشگاه آزاد شما با يه دانشگاه و دو دانشگاه نميتوني كل جامعه رو ملاك بگيري 

مردا چيز محرك برا زنا ندارن ولي زنا دارن غير اين بود هيچ خري زن نميگرفت

چرا مردها هم دارن برو خوب دقت كن 

ببين شما داري مثلان هاروارد و دانشگاه هاي تاپ رو مثال ميزني و الگو قرار ميدي خوب دانشگاهاي خوب ما هم ...

من گفتم چندين ايالات  هرايالت هم وسعتش يه ايرانه چندين ايالت يعني اكثريت اونجا تمام دانشگاه ها پوليه دانشگاه دولتي ندارن

2706