2737
2739
عنوان

شوهر بد دهن و یک دنده

153 بازدید | 19 پست

سلام من یک پسر سه ساله دارم شوهرم خوب باشه خوبه ولی ب خاطر چیزهای الکی بددهن و لجباز میشه امشب خونه مادر شوهرم سر چیز الکی بحث کرد ب نطرتون چ کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باش صحبت کن بگو عزیزم از لجبازی وبددهنی چی تا حالا عایدت شده؟غیر از اینه که هم اعصاب خودت وهم اعصاب دیگران را بهم می ریزی؟

عزیزم زمانی که خوش اخلا ق ومهربون هستی چه قدر دوست داشتنی هستی بیا عزیزم برای همیشه این خوش خلقی ومهربانی را در زندگی حفظ کن.

2740
خب حتما لجشو در اوردی

من کلا خیلی اروم و صبورم هر چی این میگه من سکوت میکنم ولی امشب مثلا گفت دختردار شدم اسمشو میزارم والا گوهر گفتم چی گفت همین که من گفتم روی همین بحث کردیم در واقع اصلا خبری نیس و ب خاطر چیز الکی هر چی تونست گفت

من کلا خیلی اروم و صبورم هر چی این میگه من سکوت میکنم ولی امشب مثلا گفت دختردار شدم اسمشو میزارم وال ...

چند بار اینکارو کردم حتی مشاوره هم رفت ولی دوباره از اول

شوهر منم بد دهنه هرچی با زبون خوش باهاش حرف زدم اخرشم از در که میاد خونه الکی به همه چی فوش میده

بد عادتیه بابا منم اینطوره ولی الحمدالله شوهرم نه

چه مشکل میشود عشقی که حافظ در هوای آن الا یا ایهالحال کسی باشد که دیگر نیست