2737
2739

شوهرم سربازه تو جزيره اي كه پنج شش روزي يبار ميشه تلفن زد ماه ششمم تو اين شش ماه سه چهار دفعه جابجا شدم بخاطر سربازي همسرم چون خونه اجاره بوديم خونه رو تحويل داديم اومديم خونه مامانم اينا گذاشتيم وسايلم جمعه نصفش پانسيون نصفش خونه پدرش نصفش اينجاس كلافه شدم الان بعد پنج روز زنگ زده فكر كردم ميگه بچه چطوره دوسم داره يا دلش تنگ شده تا خيليم خوشحال و راضيه دام خيلي گرفته نه خانوادم دركم ميكنن نه خانواده شوهرم خيلي بي كسم تازه كلي دنبال خونه گشتم  يدونه از اين مسكن مهر هاي ارزون پيدا كردم  اونم مامانمو همراهم بردم كه ببينه باهام ابرومو جلو اقا املاكيه برد گفت گور باباي اقوام دخترشو الم نبايد به كسي كه خونه نداره بده تااخر شب با گريه خوابم بود همش چشام پر از اشكه الانم زنگ زد دعوام كرد گفت برو دنبال خونه فشار رومه اخه منم فشار رومه سه ماه ديگه بچم مياد خير سرم منم ميرم بازار خيلي چيزا دلم ميخواد اما نميگيرم دلم برا يه ميوه ميره ولي ميگم گرونه بزا پولامون جمع بشه خونه بخريم اما هيچكي دركم نميكنه تو رو خدا دعام كنيد خونه گيرمون بياد دلم از اينهمه بي كسي خودم ميگيره😔🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نگران نباش انشالله بچت خوش قدمه وخونه دار میشی .صلوات برات فرستادم 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
عزیزم تو این شرایط نباید باردار میشدی اول صبر میکردی شرایطت اوکی بشه شوهرت پیشت باشه

اخه اولش شرايطمون خوب بود فكر نميكردم اينطوري بشه در ضمن خيلي اقدام كرديم تا خدا بهمون بچه داده

2738

اي جانم عزيزم ميفهمم واقعا خيلي سخته اينجوري.اما سعي كن خيليم به خودت فشار نياري.با يه ميوه خوردن كه پول خونه كم نميشه دختر يكم به خودت برس.دلخوشياي كوچيكو از خودت نگير ديگه

ناراحت نباش مثل منی منم زمان بارداری اولم شوهرم شهر دیگه کار میکرد منم دانشجو بودم ما هم پول نداشتیم میرفتم در میوه فروشی فقط خیار میخریدم نمک میزدم میخوردم

عشق زندگیم پسر عزیزم آمدنت رنگ و بوی دیگری به زندگیم بخشید ای کاش خدا بر من منت میگذاشت و دختری به من میبخشید که تا پایان عمر سپاسگزار لطف بینهایتش باشم
2706