2733
2739

فدای سرت ایشالله خیره

در ضمن بعضی وقتا اشتباه میشه جنین

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نگو گلم.. خیلیا همونم ندارن.. خدا هرکیو دوس داشته باشه بهش بچه میده ولی اگه عاااااشق یکی باشه بهش دختر میده! ایشالا سومیش پسسسسر!

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
2738
دوروبریام مخصوصا شوهرم پسر دوسته .میگم‌کاش پسر میشد ولی نشد

اگه بهت حرفی یا چیزی گفتن.. بگو این داستان ادامه دارد ینی بازم میزام ایندفه دوتا پسر😆😆😆

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉

مثل من. اولش خیلی ناراحت شدم وقتی فهمیدم. تاز مطب سونوگرافی که اومدم بیرون ی عالمه گریه کردم حتی تاچنروز دپرس بودم. خیلی دوران سختی بود. ولی الان دیگه همه چیو فراموش کردم دخترکوچیکم 6 ماهشه. 

متاسفانه چیزی که منو ناراحت میکرد حرف مردم بود که دیکه اصلااااا برام مهم نیست. عاشق دختراممم

سومی درکار نیست عزیزم از بچه داری خسته شدم

جاریم ی چهار ساله داره دختره ی دوساله داره اونم دختره ی ی ماهه داره پسره

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
2706