2733
2734

بدترین سوتے یا کارے کہ کردین و ھمون لحظہ یا بعدش کہ انجام دادین دلتون مےخواستہ بخار بشین و ناپدید بشین چے بودہ تعریف کنین یہ کم شاد شیم 😂😂

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه یار حواسم‌نبود‌تو‌خیابون عینک دودی به چشمم بود عینک طبی‌بالا سرم و ژست خوشتیپارو  رو‌گرفته بودم و راه میرفتم😐

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2728

رفتیم مهمونی خالمینا شوهرش اومد جلومون سلام علیک کردیم دستا رو هست یه حالتی میگیرن اساره میدن تو میگن بفرمایین اونجوری کرد بعد من نمیدونم چم شدش دستمو محکم گذاشتم تو دستاش دوباره سلام احوالپرسی کردم 😹😹😹همه داشتن نگام میکردن 😂 

خسته تر از اینم که بحث کنم 😑اگه نظرتون مخالفه ریپلای نکنین لطفا
2738
یه یار حواسم‌نبود‌تو‌خیابون عینک دودی به چشمم بود عینک طبی‌بالا سرم و ژست خوشتیپارو  رو‌گرفته ب ...

اوہ چہ جورے فھمیدے دوتا عینک دارے 😂😂

خدایا مواظبمون باش و بلاھایے کہ بہ فکرمونم نمےرسہ سرمون نیار

بذار امروز سوتی مامانمو بگم😂😂 با بابام نشسته بودیم پای تلوزیون بعد برامون میوه اورد بعد من خواستم اذیتش کنم گفتم ااه مامان چاقو بوی پیاز میده هی گف نه بخدا تازه شستم به بابام چشمک زدم ک بفهمه دارم اذیت میکنم بابامم شروع کرد گف ااه بو میده. یهو مامانم عصبی شد گف عهههه من هی میگم پیازو نکردم هی میگن بو میده اخه من با چاقو میوه پیاز بکنم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

عصبی شده بود هی میگفت. بابام ک خیره شد به اخبار منم قرررمز شدم رفتم اتاق پوکیدم از خنده بعد ک به مامانم گفتم پاچید خودش😂😂😂

💎𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓨𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯💎

سرکلاس بودیم استاد استراحت داده بود  سر یه موضوعی اعصابم خورد بود دوستم همش میگفت و سر به سرم میزاشت. یهو آمپر چسبوندم یه حرف ناموسی بهش زدم کل کلاس برگشت سمتم. همونجا برق سه فاز از سرم پرید و دیگه ب کسی فش نمیدم   

درس اخلاق بود این بیشتر 

prove yourself to yourself not others

قرار بود برم خونه دختر داییم زنگ زدم بهش گفت شوهرم داره میره بیرون بیا.رفتم درو زد منم از دم در شروع کردم چرت و پرت گفتن بهش داشتم همینطوری حرف میزدم که یهو شوهرش از اشپزخونه اومد بیرون.از خجالت اب شدم اخه همیشه جلوش سنگین رنگین بود رفتارم.

عزیز دل مادر😍بین خودمان بماند،خدا خواست مرا خوشبخت ترین زن جهان کند که تو را آفرید.😘😘😘فرزندم، دلبندم، عزیزتر از جانم از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم... امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آغوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها و سالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم... شاید روزی آغوشم درد بگیرد، این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...! این روزها فهمیدم باید از تک تک لحظه هایم با تو لذت ببرم...
2706