2737
2734

من یکی از کاربرهای قدیمی نی نی سایت هستم . از سال 86! حالا مامان 2 تا پسر خوشگل و وروجکم! با 2 تا تجربه موفق توی تناسب اندام بعد از زایمان . می دونم که داشتن یه هیکل قشنگ بعد از  زایمان دغدغه همه مامانهای جوون هست . 

حالا بعد از 12 سال زندگی با نی نی سایت ، برگشتم ولی نه بعنوان یه کاربر ، بعنوان یک مربی بین المللی فیتنس .  اومدم و عضوی از همکارهای نی نی سایت شدم تا به همه مامانهای جوون کمک کنم بتونن بعد از زایمان به بدن ایده آل خودشون برسن . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خیییییلی بی اندازه لاغر شدم

خداروشکر شکم ندارم

میشه بگی چکار کنم دوباره وزنم بره بالا

برم باشگاه تاثیر داره؟

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️

من بدبخت بازو وشکم دارم ای خدااا

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2738

منم سر زایمان اولم برگشتم به حالت قبل. ولیییییی الان میترسم بر نگردم

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

مدرک گرفتی شما

راهنمایی می‌کنی چجوری دوره مربی گری

من ۲سال فیتنس کار میکنم میخوام مربی گری بخونم

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊

سلام 

من قدم 178 هست و وزنم الان 76 دوران بارداریم بیشتر از سی کیلو اضافه وزن پیدا کردم ولی با تغذیه و رژیم متعادل به وزن عادی برگشتم اما مشکلی که دارم افتادگی زیر شکم هست ، از روی لباس اصلا پیدا نیست ولی بالای محل برش سزارین یه افتادگی وجود داره که اینجور که شنیدم فقط با جراحی برطرف میشه....این حرف درسته یا امیدی هست بالاخره با ورزش شکم کاملا صاف شه؟

برای زیر شکم پلانک رو انجام میدم ولی خیلی مداومت هم نداشتم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
سلام  من قدم 178 هست و وزنم الان 76 دوران بارداریم بیشتر از سی کیلو اضافه وزن پیدا کردم ولی با ...

با ورزش افتادگیش درست میشه لیفت میشه می‌ره بالا

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر رسیدن اندازه دورشکم از۷۳ب ۶۳در آینده نزدیک💜⁩⁦❤️⁩🧡💛👊
با ورزش افتادگیش درست میشه لیفت میشه می‌ره بالا

شما خودت تجربه داشتی؟ چه ورزشی دقیقا چند ست انجام بدم؟

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مدرک گرفتی شما راهنمایی می‌کنی چجوری دوره مربی گری من ۲سال فیتنس کار میکنم میخوام مربی گری بخونم

بله من علاوه بر مدارک مربیگری ایران ، مدرک مربیگری فیتنس رو از انجمن ورزش امریکا ،ACE گرفتم . اگر توی گوگل سرچ کنین می بینین که یکی از معتبرترین مدارک مربیگری دنیا هست

2706