2737
2734

من تو اين همه سال چيزي ازش نديدم 

هميشه تو خواب حرف ميزد

ولي الان چند شبه كه من ديرتر از اون خوابم ميبره يهو ميبينم بلند ميشه ميشينه كلمات بي ربط ميگه يا با وحشت بلند شد گفت پاشو پاشو بلند شدم گفتم چيه گفت زير خورده شيشست بعد تكونش دادم تازه از خواب بيدار شد 

يه دفعم خودم خواب بودم يهو ديدم پريد رو گردنم سريع خودش بيدار شد گفت ببخشيد بوسم كرد خوابيد فرداش گف خواب ديدم يه مرد تو خونمونه داشتم ميزدمش

خيلي ميترسم به نظرتون مشكل حاديه؟ يا چيزي ممكنه مصرف كرده باشه سابقه ي مصرف چيزيو نداشته نميدونم چرا دلم شور افتاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناپرهيزى داره😂😂

من پذيرفتم شكست خويش را/ پندهاى عقل دورانديش را...من پذيرفتم كه عشق افسانه است/ اين دل درد آشنا ديوانه است...ميروم شايد فراموشت كنم/ با فراموشى هم آغوشت كنم...ميروم از رفتن من شاد باش/ از عذاب ديدنم آزاد باش...آرزو دارم بفهمى درد را/ تلخى برخوردهاى سرد را...آرزو دارم خدا شادت كند/ بعد شادى تشنه ى نامم كند...آرزو دارم شبى سردت كند/ بعد آن شب همدم دردت كند...تا بفهمى با دلم بد كرده اى/ با وجود احتياج دست مرا رد كرده اى...ميرسد روزى كه بى من لحظه ها را سر كنى/ ميرسد روزى كه مرگ عشق را باور كنى...ميرسد روزى كه تنها در كنار عكس من/ نامه هاى كهنه ام را مو به مو از بر كنى...😔
2728

نگران نباش استرس در طول روز اینجوریش میکنه

خواهر زادم و داداشم و خواهرم اینجوری ان تا صبح تو خواب حرف میزنن

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏

شايد جني شده

.   ضربان قلبم دخترم ماهورا😍💋🤱                                          من دختر بدی بوده ام ! برای انکه پسری دوستم رادر ماشین ببوسد تمام خیابان را کشیک داده ام ! من به موتور سیکلت هایی که باسرعت از کنارم ردشده اند بلند گفته ام (سگ پدر..) من اینجور مواقع سرم رانینداخته ام پایین؛ مودب نبوده ام و شورش رادرآوردم ام !  زبانم دراز بوده ! من رژ لب هایم را بالای لبم زده ام ! من دختر قرتی فامیل بوده ام ! من دختر بدی بوده ام که روی ابرو ها و موهایش رنگ گذاشته !! دخترِ بدِ کمر باریک ..دختر بدِ زبان دراز ..دختربدی که وسط کتابهایش خوابش میگیرد ..انگشت تفی اش را به صفه میزند دختر بدی که هیچوقت آدم  نمیشود😍
2738

عزیزم من فقط میدونم یکی از دوستهام مشکل مغزی داشته و دارو مصرف می کنه البته ایشون تشنجم می کرده قبلا خانوادش اینو به نامزدش نگفتن.با نامزدش رفتن شمال و دقیقا همین رفتارهارو کرد بعد نامزدش مشکوک شد و داروهاشو دید تو کیفش و نامزدیشو بهم زد چون گفت مشکل ساده ای نبوده و دوستم کلی ضربه خورد.من خودمم یبار تو سفر باهاش دیدم که بلند شد و تو تاریکی و تو خواب یک چنین رفتاری کرد و من بیدارش کردم و سعی کردم ارومش کنم چون میدونستم مشکل داره.حتما ببرش متخصص مغز و اعصاب

دکتر بهنام منصوری توی سعادت اباد دکتر خیلی خیلی خیلی خوبیه اگر تهرانی تو نت بزن شماره اش میاد ببرش

براي سلامتي پدر و مادرم صلوات مي فرستي؟
اره اين چند وقته كارش خيلي زياده استرس داره

پس بد به دلت راه نده 

شبا گل گاو زبون دم کن بهش بده بنده خدا خیلی اذیت میشه چون خواب راحتی نداره

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2706