2737
2734
عنوان

ایفون دار بیان ی لحظه

99 بازدید | 10 پست

بچه ها واسه شما هم همین جور شده ک میخایین تو تل گرام کانال جستجو کنید پیدا نمیکنه ؟؟اگ نه چطور سرچ میکنید نکنه روشش‌عوض شده من گیج شدم 😒

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن پیدا میکنه برا من🤔

چطور از کجا سرچ میکنی میشه اسکرین بزاری؟

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
من ایدی کانالو میفرستم تو چت خودم

همین کارو میکردم الان ایدی رو گم کردم الان میخام اسمشو بنویسم پیدا نمیکنم سرچشو

2738
من الان سه هفتست تل ندارم اعصاب ندارم اه

چرا