2737
2734
عنوان

پاک کردن اثر سرکه از روی سنگ

973 بازدید | 7 پست

سلام دوستان.

دخترم سرکه رو ریخت رو فرش .فرش رو آبکشی کردم اما نگو سرکه به کف زمین که سنگه هم رسیده بوده و یه لکه  بزرگ سفید درست شده سنگ خورده شده و زبر شده کسی هست بدونه چجوری میشه دوباره سیقلیش کرد

من اسپری و مایع سیف هم زدم یکم کمرنگ‌تر شد ولی بازم هست🙁

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان من جرم گیر من ریخت یکم تو رفتگی داشت ولی خب سفید شد خوب شد

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
فکر میکردم جرمگیر بدترش کنه

البته ازما از این سنگ های راه پله بود سفیدا 

البته از اون جرم گیرهای اسپری ها 

ظرفش مثل شیشه پاک کنه 

یکم میپاشی چند دقیقه صبر میکنی بعد پاک میکنی

تیکر بارداری نیست...تیکر ذهنی عروسیمه💍❤...انشالله خدا به همه پدر و مادر خوب،برادر و خواهر خوب و همسر خوب،جهیزیه خوب،زندگی ایده آل و مهم تر از همه سلامتی بده...برای منم با دل های مهربونتون دعا کنید صاحب زندگی خوبی بشم...ممنون🤗😍۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم می افته من مودووونم👻👻👻
2738