2737
2734
عنوان

خانومایی که تو رنگ مو واردن بیان

126 بازدید | 30 پست

من قبل عید n9 گذاشتم الانم ریشش سیاه در اومده میخوام ی رنگی بزارم خیلی روشن باشه در حد طلایی از ینفر پرسیدن رنگ سه صفر بزارم گفت نارنجی میشه نمیخوام ب قرمزی بخوره بنظرتون چ رنگی بزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید یه سوال میپرسم کمش با کلاه رو چطور باید درآورد که مرتب باشه و موها به هم نریزن ؟

هیچی باید بری آرایشگاه

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 

کی گفته سه صفر نارنجی میکنه شما سه صفر کن بعد هررنگ  روشنی روش بزاری میگیره طلایی بزار روش طلایی میشه

موهای سفیدی ک هی داره رو سرمون زیاد میشه...ارث بابامون نیست!!!‌حرف های نزده تو دلمونه.
2738

من یه مشکلی بزام پیش اومده تایپینگ هم نمیتونم بزنم استارتر محض رضای خدا سوالمو بپرسم؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
من میخوام موهامو آمبره کنم بنظرتون توخونه میتونم خودم؟ ظاهرا کاری نداره بنظرم

خیر نمیتونی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
کی گفته سه صفر نارنجی میکنه شما سه صفر کن بعد هررنگ  روشنی روش بزاری میگیره طلایی بزار روش طلای ...

بستگی به پایه مو داره کسی که موی طبیعی مشکی بزنه نارنجی میشه

2706