2737
2734

امیلیا کلارک ۱۵۵

اسکارلت جوهانسون۱۶۰

مگان فاکس۱۶۳

ناتالی پورتمن۱۶۰

اما واتسون ۱۶۵

سلنا گومز ۱۶۵

جنیفر لوپز۱۶۴

شکیرا۱۵۷

کریستین استوارت۱۶۵

آریانا گرند۱۵۳

مایلی سایرس ۱۶۵

لیدی گاگا ۱۵۵

کیم کارداشیان ۱۶۰

مگان مارکل ۱۶۷

تام کروز۱۷۰

آل پاچینو ۱۷۰

وودی آلن۱۶۷

ویکتوریا بکهام ۱۶۳

گوکچه آکیلدیز۱۶۴

هازل کایا ۱۶۰

سمر ۱۶۷

نورگل ۱۶۵

لیلی رز دپ۱۶۰

آیشوایارای ۱۶۵

شاهرخ خان ۱۷۲

کارینا کاپور ۱۶۳

نیکول ریچی،مدل، ۱۵۵

سالما هایک ۱۵۵

السا پاتاکی ۱۵۷

جنیفر لاو هیت ۱۵۷

هیلاری داف ۱۵۵

زارا لارسون ۱۶۳

کاجول ۱۶۰

شاهرخ خان ۱۷۲

اجی دیوگن ۱۷۵

سلمان خان ۱۷۴

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه شدم پس قد بلند خوب نداریم 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728

دوباره این بحث شیرین قد شروع شد😁

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738
چرا اتفاقا زیاد داریم

اخ هرکی من دوست داشتم تو این لیست بود 😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

اابته تیلور  من خیلی دوست دارم قدش بلند 😁داشت بهم برمیخورد چون قد خودم بلند

2706