2737
2739
عنوان

چقد خرج خودتون می کنید؟

2120 بازدید | 117 پست

سلام خانم گلا؛میخواستم ببینم چقد در ماه خرج خودتون (شخصی)می کنید؟

شاغلید یا خانه دار؟

اگه شاغلید چقد حقوق دارین؟

اگه خانه دار مبلغ ماهیانتون؟

خدایا خودمو دستو میسپارم کمکم کن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
٠بخدا هرچي دستمون مياد ميره براي سونو ازمايش ويزيت فدا سره بچم دردش تو سرم فقط سالم به دنيا بياد😍

الهی امین.ایشا... صحیح و سالم باشه.

واسهدمنم دعا کن مامان بشم 

خانه دارم ولی از کارای تحقیقاتی یک درآمد خیلی خیلی خیلی کم دارم گاهی. هیچی در ماه ۲۰ تومن پول اصلاح میدم. همین دیگه. تمااااام

لطفا برای سلامتی هر چه سریعتر مادرم دعا کنید😔ممنونم‌ ☘☘☘☘☘☘

من متاهلم 

خانه دار

و ماهانه نمیگیرم هر وقت مول بخوام میگیرم از شوهرم

بیشتر خرج لوازم ارایش میدم تا قبل بارداری لیزر و باشگاهم خرجای عمده م بود

گه گاهی ام لباس 

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
2738

۴۰۰ تومن میگیرم...خانه دار...هم خرج میکنم هم پس انداز

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
من متاهلم  خانه دار و ماهانه نمیگیرم هر وقت مول بخوام میگیرم از شوهرم بیشتر خرج لوازم ارایش ...

میانگین بخوای بگیری چقد در ماه؟

منم هم خانه دار هم فروشت نتی عروسک دارم فقط منتظر میشم یکم زیادجمع کنم ببرم آرایشگاه خاک تو سرش کنم بیام😑😑😑😑

یه زمانی ژلوفن من بودی از وقتی شدی استامینوفن بقیه دیگه شیاف منم نیستی بی بی😂
2706