2733
2739
عنوان

شوهر خواهرم

391 بازدید | 27 پست

خواهر بزرگم خیلی دوسش دارم ، بچه هاش هم سن منن ، همینطور شوهر خیلی آدم خوبیه ، کلی حق داره گردن هممون ، خیلی برامون زحمت کشیده ، برای کل خانوادمون ، هیچ وقتم منت کارایی که برامون کرده رو نذاشته نه خودش نه خواهرم ، ولی یه مشکلی هس وقتی پای سفره غذا میخوریم خیلی ملچ ملوچ میکنه ، ولی ماها هیچکدوم به رو نیاوردیم ، حالا زن داداشم میاد خونه ما چیزی نمیخوره ، بعد اون روز به مامانم گف چون فلانی ملچ ملوچ میکنه من نمیتونم بخورم ، حالا همه هزینه های عروسیشونو و قرار شوهر خواهرم بده ، در ضمن شوهر خواهرم بنده خدا واسشون خونه هم خریده

حالا اصلا ما به خواهرم یا شوهرخوارم بگیم یا نه ؟ یا اگه بگیم چطوری بگیم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوه اوه،دیگه شوهرخواهرت زیادی خوبه،چرا بایدخونه بخره برای همچین آدم نمک نشناسی😐

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤
2738

خندم گرفت 😆😆ببین اون صدابیزاری داره منم متاسفانه دارم ولی نه اینگه غذانخورم اگ کسی باشه ک ملچ مولوچ کنه سرسفره معدم دردمیگیره اینقدحرص میخورم  دیوونه میشم ولی یوقتایی مجبوری تحمل کنی دیگ 

وخدایی که بشدت کافیست

بعد،اینهمه خوبی خداییش روتون میشه چیزی بگید؟؟؟؟زنداداشت خیلی بی چشم و رو هست والا😒

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

واقعا ک

چرا آدما اینجورین؟؟؟

چقدر قدر نشناسید..

ایییییین همه بهتون لطف کرده

شما ب ملچ و مولچش گیر دادید..

لالا لالا بخواب دنیا خسیسه واسه کمتر کسی خوب مینویسه یکی لبهاش همیشه غرق خندس یکی چشماش تو خوابم خیسه خیسه💔
خندم گرفت 😆😆ببین اون صدابیزاری داره منم متاسفانه دارم ولی نه اینگه غذانخورم اگ کسی باشه ک ملچ مولو ...

اینویادم رفت ک بگم اصلانگیدابهش ولش کنیدبهداب صدای ملچ مولوچش عادت میکنه خخخ

وخدایی که بشدت کافیست
2706