2733
2739
عنوان

طلاق و دادن حق حضانت به پدر

3435 بازدید | 48 پست

پسر عمه ام زنش رو طلاق داده و مادره حق حضانت رو بخشیده و از بچه هاش گذشته . خانوم ها کسی بوده که خودش یا اطرافیانش طلاق گرفته باشن و حضانت رو به پدر داده باشه؟ می خوام ببینم  چی می شه که یه مادر حاضر میشه پاره تنش رو از خودش جدا کنه ؟ شما تحت چه شرایطی باشید حاضرید این کار رو کنید ؟ اصلا به نظرتون این کار درسته ؟ 

حق حضانت ک با پدره

❤و افوض امری الی الله،ان الله بصیربالعباد❤                           (۱۵آبان۹۸)اولین فرشته کوچولوی مامان!هنوزحس شیرین بودنتو با بابایی باورنکرده بودیم که تنهامون گذاشتی،کنجدمن😔 میشه تو از خدا بخوای یه نی نی دیگه بذاره تو دل مامان؟اخه من و بابایی خیلی داریم غصه میخوریم😭(۳خرداد۹۹)خدایاشکرت که تست من مثبت شد،خداجون میشه این بار قلب کوچولوشم بزنه و سالم بیاد توبغلم،خدایا امیدم به خودته ناامیدم نکن💗(۲۱خرداد۹۹)قلب کنجدم زدخدایاشکرت که صدای قلبشو شنیدم🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حضانت قانونا با پدره

من با سوختن و ساختن بخاطر بچه موافق نیستم

ببینید چطور جونشو ب لبش رسونده که بچه هارو داده 

خیلی ها هم معتقدن پدر بچه رو نمیتونه نگه داره بعد ی مدت بر میگردونه

مخصوصا اگه بخواد زن بگیره

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2738

یکی از اقوام  طلاق گرفت و بچه رو به پدرش داد و مدت بعدش ازدواج کرد 

والا من به جاش نیستم که بتونم بگم کار درستی کرده یا نه ولی بچه بی مادر بشه خیلی سخته چون هیچکس مثل مادر دلسوز بچه نیست

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

من دوستم اینکاررو کرد

چون شوهرش واقعا ادیت نیکرد گفت بجه هارو میتدازم بجونش

آخرشم دید شوهرش رفته ازدواج کرده 

اما بچه ها کاری کردن که زنه همه کاراشونو بکنه

خودشم رفت با بازپرس دادگستری ازدواج کرد

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

حضانت که کلا تو‌ایران با پدره ولی خب باید بینی چی بوده حرفای زنه هم‌بشنوی فقط یک‌طرفه نشنوی‌و‌قضاوتم نکنی

شایدم مشکل مالی داشته

یا اصلا بهش حضانت ندادن

یا بنظرش نمیتونسته از پس محارج بچه ها بر بیاد و‌بچه ها سختی میکشیدن پیشش

شاید مرد کاری کرده که زن میخواسته اینطوری تنبیهش کنه بفهمه اشتباه کرده و قدرشناس زنش باشه و...

هزار ‌شاید وجود داره معلوم نیست چی بوده هرچند همه مادرا حس مادری ندارن

2706