2737
2734
عنوان

دوست دختر سابق شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 56 پست
منم دقیقا یکی از مشکلاتم همینه چون دختره خیلی یک جوریه کلا با خانما هم حرف میزنه با ناز و عشوس

خواهرم حالا به دلت بد راه نده سعی کن جایی که فک میکنی اون هست شما کمتر اونجا باشین هم خودت راحتی هم اعصابت☺☺

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گیر به شوهرت نده اعصاب خودتم خورد نکن مگه چند وقت به چند وقت میبینه دخترخالشو فقط تا جایی که میتون ...

خونشون که سالی یکبار عید به عید میریم ولی خب تو مراسما و این جور مناسبت ها همدیگه رو میبینیم

بیشتر از این حرص میخورم نکنه اینطوری ولم کرد رفت دخترخالش پیش خودش فکر کنه هنوزم منو میخواد و زنش ول کرد اومد سمتم

2731
نامزد سابقش که بهم خورد دخترعمش بود ولی من گوزمم حسابش نمیکنم چون  نازمدم واقعا خودش رو ث ...

منم شوهرم دوسال اومد خواستگاری تا قبولش کردم به قول خودش میگه اصلا حسم نسبت به تو ماورای اون عشق احمقانه و بچگانست

ولی من میترسم دخترخالش فکر کنه که وقتی دست منو ول کرد و رفت سمتشون یعنی هنوزم دلش پیش اونه

خواهرم حالا به دلت بد راه نده سعی کن جایی که فک میکنی اون هست شما کمتر اونجا باشین هم خودت راحتی هم ...

تازه من بعد دوسال فهمیدم خانم روز عقدمون تو محضر گریه هم کرده

ولی اصلا به روی خودش نمیاره اتفاقا تو جمع خیلیم بامن گرم میگیره

2740
تازه من بعد دوسال فهمیدم خانم روز عقدمون تو محضر گریه هم کرده ولی اصلا به روی خودش نمیاره اتفاقا تو ...

وای تورو خدا خواهر از این بترس ☹☹

خدایا مرسی که دخترمو بهم دادی تا یادم نره همیشه بگم شکرت🙏🙏🙏🙏 هروقت نی نی چهل روزه یا خانوم باردهر میبینم تا چند ساعت از ترس میلرزم .. تیکر تولد یک سالگی پرنسسمه... و تا ابد دیگه بچه نمیخام😕😕😕
خب طبیعی كه ناراحت شدی ولی مردا همینن! شرایطش و داشت همین الان دختر خاله هم میگرفت جنسشون اینه دلشون ...

وای خدا نکنه

شوهرم اصلا ادم چشم ناپاکی نیست من فکر کنم زیادی حساس شدم وگرنه نسبت به هیچکس اینطوری حساس نیستم

اون دختر خاله دیگه دهنی شده به درد شوهرت نمیخوره    

😂😂😂😂😂

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
دست خودت نبست درکت میکنن ولی حساسی .همسرت نباید این جریان دختر خالت برات تعریف میکرد

میگم چون یک نسبت فامیلی دوریم داریم و خب میدونستم قبلا خواستگاریشم رفته خودش بهم گفت 

گفتش دوست ندارم از بقیه بشنوی و بی خودی حساس بشی

باید وقتی این خانم هست بیشتر حواسم رو جمع شوهرم کنم خدا هم گل دخترت رو واست حفظ کنه

❤❤❤