2726
عنوان

دوست دختر سابق شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 56 پست

اولاشوهرت باگفتن شماروحساس کرده ازیه طرف خوبه ازچندطرف بد...دوماخانمای باردارمعمولا حساس ترمیشن وازهمسرشون بیشترتوقع دارن...ولی در کل شک وتردید به دلت راه نده که زندگیتو نابود میکنه...ضمنا وقتی اوناروجایی میبینی مبادا همسرت حس کنه مواظبش هستی وشکاکی که اگه به غرورش بربخوره خیلی بدمیشه

خوشبخت باشین 

وای چقدر سخت بود همه رو تو پست اول بنویسی ولی خب بخاطر اذیت نشدن بقیه نوشتم تاحالاهم از این تاپیکا ...

حق داری

شوهرم با دختر خاله ش دوست بوده بعد پسر عموی مامانش میاد خواستگاری اونم به شوهرم میگه تو بیا با هم ازدواج کنیم هیچی هم نمیخوام نه عروسی نه مهریه....

شوهرم سنش کم بوده و نمیخواسته زود ازدواج کنه گفته من میخوام جوونی کنم نمیخوام درگیر زن و زندگی بشم دختر. خاله هم شوهر میکنه و یه پسر داره قبل وقتی شوهرم میاد خواستگاری من زنگ میزنه به شوهرم گریه که من شوهرم و دوست ندارم جدا بشم میای منو. بگیری ؟؟😠😠😠

بعد. عقد ما هم همینطور زنگ زده گفته من نمیتونم بدون تو. زندگی کنم ....جالبه ۱۰ سال از ازدواجش گذشته بود به شوهرم گفته زنت و. طلاق بده منم طلاق میگیرم بیا منو بگیر😡😡😡

شوهرم بهش گفته زنمه دوستش دارم برای چی طلاقش بدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم واقعاحالتودرک میکنم چون منم همین حس وحال رودارم بااین تفاوت ک شوهرمن خواستگاری نرفت وهیچ دوست داشتنی هم درکارنبودفقط باهم پیام بازی میکردن ک منم بعدازعروسیمون فهمیدم وهمون موقع زنگ زدم به دخی خالش حالشوجاآوردم.ولی دقیقامثه تووقتی میبینمش حالم واعصابم بهم میریزه وازش بدم میاد

💖💖💖لطفـا بـراے آرامـش دل وزنـدگیہ 💕 مــادرم💕صلـوات بفرستین💖💖💖
2728
حق داری شوهرم با دختر خاله ش دوست بوده بعد پسر عموی مامانش میاد خواستگاری اونم به شوهرم میگه تو بیا ...

خدا لعنت کنه این آدمایی که زندگی مردم رو میخوان از هم بپاشونن خدا ازشون نگذره

خدا لعنت کنه این آدمایی که زندگی مردم رو میخوان از هم بپاشونن خدا ازشون نگذره

تا یه مدت طولانی داغون بودم وقتی فهمیدم 

حالا خوبه شوهرم تحفه ای هم نیست همه میگن هیچکس نمیتونه با این اخلاق گندش باهاش زندگی کنه 

یعنی بعد ازدواج شما پیام بازی میکردن؟؟؟

آره.ماتودوره ی دوستیمون ک بودیم من دیده بودم وگفته بودم خوشم نمیاد ولی بازم شوهرم ادامش داده بود تااینکه بعدازدواجمون رفتم سرگوشیش دیدم بلهههه چخبره.منم فرداش خیلی شیکومجلسی زنگیدم به اون خانموگفتم خوشم‌نمیادبه شوشوی من پیام بدی ودرارتباط باشی 

تا یه مدت طولانی داغون بودم وقتی فهمیدم  حالا خوبه شوهرم تحفه ای هم نیست همه میگن هیچکس نمیتون ...

خدا بهممون رحم کنه با این وضع خراب جامعه

شوهر منم اخلاقی خوبه ولی وضع مالیش تا قبل اینکه با من ازدواج کنه داغون بود

آره.ماتودوره ی دوستیمون ک بودیم من دیده بودم وگفته بودم خوشم نمیاد ولی بازم شوهرم ادامش داده بود تاا ...

من که همون روز اول عقد شماره دخترخاله رو از تو گوشی شوهرم پاک کردم گفتم دیگه شماره اینو نبینم تو گوشیت

اونم گفت خوب کاری کردی من اصلا تو کانتکت های گوشیم نمیرم ببینم شماره کی هست و کی نیست

ولی دخترخاله شوهر شما دیگه نهایت بی حیایی بوده خوب کردی که جلوشو گرفتی

من که همون روز اول عقد شماره دخترخاله رو از تو گوشی شوهرم پاک کردم گفتم دیگه شماره اینو نبینم تو گوش ...

آره ماشالله هیچ خبری ازحیانیست برای اوناخانواده ی آزادیم هستن ولی ماهم همون سالی یکی دوبارمیبینیمشون اونم هیکلش گنده ست ازپشت هیچوقتم لباسای درست وحسابی نمیپوشه همیشه ام یجوری میشینه ک روبروی شوهرم باشه.کلاوقتی میبینمش چندکیلولاغرمیکنم انقدک حرص میخورم.