2737
2734

سلام

دیروز ک جمعه بود و همسرم خب تعطیل بود.سحری خونه مادرش بودیم بعدش گفت همینجا بخوابیم.حالا صبح میگم پاشو برو دیرت شده برو سرکار.اول گفت میرم‌ بذار چنددقیقه دیگه.بعدش گفت امروز نصف روز میرم.و گرفت خوابید خونه مامانش.میدونم سر لجبازی بوده‌‌‌. بعدش گفت همین ک هست میخوای بخواه نمیخوای نخواه

تا الان که خوابه.منم آماده شدم گفتم برم خونه به کارام برسم.

خیلی لجبازه و فکر میکنم با یک بچه طرفم.چیکار کنم؟ سر کار نرفتنش هم داره عذابم میده.

یه صلوات برای همه نی نی سایتی ها، و برای خوب موندن حال دل خانوادمون💚

به قول بابا پنجعلی بخوااااابببووونننن دههههنشششششششش

خداوندا مرا به وسیله ی فرزند و عزیزانم مورد آزمایش قرار مده🙏      برای عاقبت بخیری پسرم صلوات میفرستی مهربونم❤  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کارش چیه که اینقدر راحت نمیره سرکار

من جات بودم میگرفتم میخوابیدم غروبی هم با عزیزم جونم میبردمش خرید بفهمه زندگی خرج داره 

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

سلام عزیزم کارش چیه

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2738

تجربه نشون داده در برابر ریلکسی شوهر هر چی زن بیشتر حرص بخوره اون بدتر میشه تو هم بشو مثل خودش خودتو بی خیال نشون بده.

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤

کارش چیه

🍒🍒🍒🍒🍒🍒 البالو های من🍒🍒🍒🍒🍒 خیلی دلم براتون تنگ میشه.خدایا بچه ها مو ب تو میسپارم.خودت مواظبشون باش.خواهرای گلم اگ در حقم لطف کنید برای سلامتی بچه هام صلوات بفرستین ممنون میشم
2706