2737
2734

پسرم ۳ سال و ۳ ماهشه .کلا پسر خوبیه.خوب ارتباط برقرار میکنه .مخصوصا با کسایی که دوستشون داره

از پارسال متاسفانه یاد گرفته بچه های کوچکتر از خودش رو میزنه.با بچه های بزرگتر از خودش خوب بازی میکنه دوست داره با اونا باشه مخصوصا با دخترها ولی تا بچه کوچیک میبینه بدون دلیل سریع میره هولش میده هر چی تو این یکسال باهاش حرف زدم.دعواش کردم درست نشداول فقط بچه برادرم رو میزد از خودش یکسال کوچکتره اما کم کم هر جا بچه کوچیک دید اینکارو میکنه

حتی بردمش باشگاه با بچه ها باشه ولی با بچه ها همه خوبه ولی تا یه بچه کوچیک میبینه سریع میره هولش میده اصلا دوست نداره نمیدونم چیکار کنم باهاش 

کلا دیر به حرف افتاده هنوز خیلی هم جمله نمیگه 

وسایلش هم به کسی اصلا نمیده ولی توقع داره هر جا رفت هر چی خواست بهش بدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رو وسایلش حس مالکیت داره دلش نمیخواد بده به کسی تو هم مجبورش نکن. پسر منم همینه تنها فرقش اینکه فقط با پسرا بازی میکنه جدیدا میزنه کاری که از دستم برنمیاد چون هر چی بگم بده نکن باز ببینه دوباره میزنه 

2728

فک کنم اکثر بچه ها اینطوری باشن. پسر من دو سالو نیمشه از یک سال یک سالونیم همش گاز میگرفتو میکند کم کم شروع کرد به زدن. همه رو میزنه. دستو صورت من که همش جای ناخنهاشه. 

اینکه وسایلش رو به کسی نمیده و وسایل بقیه رو میخواد خیلی عجیب نیست بچه این مدلی زیاده  اکثرا هم به خاطر سن و تک فرزند بودنشونه به مرور خوب میشه  ولی هول دادن رو نمیدونم 

بیشتر همبازیهاش تا ۲ سالگی بزرگترها بودن خودت پدرش . و ... ؟

بله کلا بچه کوچیک نداشتیم .اولیش همین بچه برادرم بود ولی اصلا قبلش اینطوری نبود بچه داداشم رو قبلش گاهی بغل میکردم میومد به زنداداشم میگفت بچه رو خودت بغلش کن منم سریع میدادم به مامانش نمییذاشتم اذیت بشه حتی پسرم قبلش باهاش بازی میکرد یه دفعه اینطوری شد

2738
خب چیکار کردین؟به نظرتون چیکار کنم چه رفتاری باهاش داشته باشم که از سرش بیفته

دختر خواهرشوهرم اینطوری بود...وقتی بچه هارو میزد مادرش اخم میکرد و محلش نمیداد چند ساعت...اونم تنبیه میشد اونجوری...الان دیگه نمیزنه اصلا.

شما چیکار میکنید وقتی کسی رو اذیت میکنه

گباباش کنارش باشه

خیلی خیلی خوب میشه

ولی امان از زمانی که باباش نباشه

از درو دیوار بالا میره

جیغ میکشه

چیز پرت میکنه

در ضمن از بابام نمیترسه

یعنی همسرم معتقده بچه نباید از والدینش بترسه

چند بار بردمش مشاوره

همسرم باهام قهر کرد

میگه الکی میخای رو بچمون عیب بزاری

خب چیکار کردین؟به نظرتون چیکار کنم چه رفتاری باهاش داشته باشم که از سرش بیفته

الان دو سالو نیمشه همچنان سر این قضیه باهاش درگیریم. الان دیگه گاز نمیگیره ما فقط دعواش میکنیم اونم لج میکنه یا بدتر میکنه گاز گرفتن خودبخود از سرش افتاد. ولی زدن هنوز نه.  همشم مارو میزنه.  گاهی وقتا میزنه ماهم میزنیمش فورا میاد بوس میکنه ماهم بوسش میکنیم. ولی در کل بازم ادم نمیشه دو دقیقه بعد دوباره میاد میزنه.  خیلیا بهم میگن سه چهار سالش شه خوب میشه.  امیدوارم...

2706