2737
2739
عنوان

حرف نزدن بچه سه ساله

11068 بازدید | 105 پست

پسرم نزدیک سه سالشه

سی چهل تا کلمه بیشتر نمیگه، از وقتی نوزاد بوده تا الان زیاد باهاش حرف میزنم، شعر و داستان میخونم ،باهاش بازی میکنم، ولی تمایلی ب حرف زدن نداره ، همه چیزو بخوبی می‌فهمه ، امکان مهد بردن ندارم ، پدرش هم با دکتر بردن بشدت مخالفه، الان بچه ی دوم تو راهه و دلم میخاد قبل از زایمان بچه م زبون باز کنه ، کسی راهی بلده پیشنهاد بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی از بچه های فامیل همسر منم اینقدر نبرد گفتار درمانی تا کلاس اول از طرف مدرسه مجبور شدن ببرن گفتاردرمانی الان خوبه ولی هنوز داره میره گفتار درمانی. از ۳ سالگی به بعد اگر خوب حرف نزده باید ببری گفتار درمانی

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2738
شما دکتر بردیش؟

دقیقا چند وقتشه ۲ سال و خورده ای یا ۳ رد کرده

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
یک ماه دیگه سه سالش تموم میشه

جمله میتونه بگه

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
شما دکتر بردیش؟

بچه منم خیلی کم حرف میزنه دست وپا شکسته ۳ وخورده ای دکتر هم بردم پرسیده اینام یه چیزهایی گفته ..دکتر گفت اشکالی نداره وقتی میتونه کلمه ادا کنه یعنی راه میافته نمیدونم همه هم کنایه میزنن این بچه چرا حرف نمیزنه منم یه بار گفتم میشنوه چیزی رو که میخواد میگه دیکه چی میخوایین آخه ..دیگران اعصاب آدم رو خورد میکنن

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
2706