2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از 8 ماهگی به دخترم دادم 

با یکی دو حلقه شروع کردم

اگر بچه ات یبوست داره توی دادن موز بهش احتیاط کن

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫
2728

من هم از ۶ ماهگی دادم. بر خلاف اون چیزی که میگن موز سنگینه، موز خیلی راحت هضم میشه و برای نوزاد غذای خیلی خوبیه.

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
من هم از ۶ ماهگی دادم. بر خلاف اون چیزی که میگن موز سنگینه، موز خیلی راحت هضم میشه و برای نوزاد غذای ...

زیر یه سال شنیدم خوب نیس واس همین پرسیدم همه میوه ها  و مییشه داد به بچه۹ماه!

زیر یه سال شنیدم خوب نیس واس همین پرسیدم همه میوه ها  و مییشه داد به بچه۹ماه!

من ایران نیستم. اینجا از ۶ ماهگی میگن هر غذایی را می تونیم به بچه بدیم به جز: نمک، شکر، عسل، اسفناج، کاهو و شیر گاو (به عنوان نوشیدنی).

2738
من ایران نیستم. اینجا از ۶ ماهگی میگن هر غذایی را می تونیم به بچه بدیم به جز: نمک، شکر، عسل، اسفناج، ...

من  دخترم رفلاکس  و حساسبت به پروتین گاوی داره شیرخودمو میخوره من خودم محدودم تقریبا هیچی نمیتونم بخورم واسه همین نگرانم چی بهش بدم  یا ندم خدای نکرده بهش نسازه

شما نمیذونی این حساسیت غذایی کی از بین میره؟  اینجا میگن معلوم نیس تا بزرگ بش نگرانم

من  دخترم رفلاکس  و حساسبت به پروتین گاوی داره شیرخودمو میخوره من خودم محدودم تقریبا هیچی ...

نه متاسفانه اطلاعی ندارم‌.  امیدوارم به زودی آلرژی و رفلاکس نینیتون خوب بشه. 

من ایران نیستم. اینجا از ۶ ماهگی میگن هر غذایی را می تونیم به بچه بدیم به جز: نمک، شکر، عسل، اسفناج، ...

اسفناج پخته اگه مصرف کنید امادشو از بیرون چون نیتراتش و میبرن میتونه بخوره به خاطر نیتراتش چون کلیه هاشون نمیتونه دفع کنه در حال حاضر میگن نباید خورد 

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋
2706