2737
2739
عنوان

به کمکتون نیاز دارم

67 بازدید | 7 پست

خانوما با شوهری که میره شب ساعت 3 میاد خونه چیکار کنم؟ با برادرش میرن کافه اینا. به نظرتون به بابام بگم باهاش برخورد کنه؟خسته م کرده. یه راه حل گیرا بدین؟

خودت برخورد کن 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
اصلا جواب نمیده

مادرشوهرت خوب نیس بهش بگی اگ گند اخلاقه ک اونو ولش کن 

شوهرتو تهدید کن بگو به پدرت میگی 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببخشیدا ولی حتما کنارتو بهش خوش نمیگذره که پناه میبره به داداشش برای تفریح.

بهش بگومن خیلی میترسم وقتی تنهام تو خونه آقام که کنارم نباشه اصلا آرامش ندارم. کیک و دسر ژله چیزی درست کن یا شبا باهاش برو پارک بخورید و بگید و بخندید یا فیلم موردعلاقشو دانلود کن تا ساعت سه باهم نگاه کنید و تعریف کنید و در حین فیلم دیدن موهاشو نوازش کن و بوسش کن یهو لب بگیر ازش کم کم میبینه کنار توبودن خیلی بهش لذت میده این رفتارشو میزاره کنار فقط باید حوصله کنی توقع نداشته باش یه روزه همه چیز حل بشه. اگه به بابات بگی غرورش میره زیر سوال خودت مشکلتو باهاش حل کن

2738