2733
2734

سلام

وقت بهخیر

کابران عزیز  از دسته بندی کانون متولدین مربوط به سال 98، می تونید برای موضوعات بارداری، اقدام یا زایمان مربوط به سال 98 استفاده کنید

کجا هست

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها فهمیدم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2728

با تو دیشب تا کجا رفتم

تا خدا وانسوی صحرای خدا رفتم

من نمی گویم ملایک بال در بالم شنا کردند

من نمی گویم که باران طلا آمد

لیک ای عطر سبز

سایه پرورده

ای پری که باد می بردت

از چمنزار حریر پر گل پرده

تا حریم سایه های سبز

تا بهار سبزه های عطر

تا دیاری که غریبیهاش می آمد به چشم آشنا ، رفتم

رنگ در رنگ و‌ به هر رنگ هزارانش طیف           نغمه در نغمه و هر نغمه به یاد یاران
2738

تو روخدا تاپیک منو حذف کنید،دلم نمیخاد شوهرم بخونه،شاید اتفاقی ببینتش رو گوشیم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2830061/اخه-چرا-شوهرم-اینا-رو-سرچ-کردهدارم-کور-میشم-از-بس-گریه-کردم

اینقدر بدم میاد وقتی دارم با آهنگ میخونم،،،خوانندهه اشتباه میخونه

سالهاس یه عده دارن منو اذیت میکنن اینجا! بیچارم کردن، تهدید، فحش،تمسخر،دیشب ب نی نی یار یکیشونو گفتم ، رفت لغوش کرد، خودش دید طرف چه توهینایی کرده و تهدیدم کرده. امروزم شکیبا اینکارو کرد! تورو خدا شما ببینید، من اصن کاری ب کسی ندارم، نمیشناسم اینارو

اما انقد دشمنی میکنن ک نمیزارن یه راهنمایی بگیرم

فحش میدن، تمسخر، تهدید،تمنا میکنم تذکربدید یا لغوشون کنید، بریدم دیگه، هیچکسو اندازه من اینجا بی گناه آزار ندادن

https://www.ninisite.com/user/discussion/40e770e8-56d5-4683-872d-5806f3bf0ac9/shakiba-20278

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2853067/داستان-واقعیه-مسافرت-من-با-خانواده-همسرم-لطفا-نظرتونو-بگید-منصفانه?page=3

اینا کلا طرف ب صرف اذیت و ازار اومده

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

سلام خانوم تهرانی عزیز

میشه لطفا نام مستعار من رو تغییر بدید من نمیدونستم که بقیه این اسم رو میبینن اشتباهی ای دی خودمو گذاشتم اینجوری دوستان و آشنایان منو میشناسند و نمیتونم هیچ اظهار نظری بکنم یا راهنمایی بخوام و فعالیت من در سایت دچار مشکل شده.

میترسم سوالاتم رو بپرسم و فامیل هامون که باخبر هستم در این سایت عضو هستن ببینن.

خواهش میکنم اگه امکانش هست یه لطفی بکنید نام مستعار منو به 

Nazanin_zed_

تغییر بدید

با تشکر از شما💗

2706