2733
2739
عنوان

درد تخمدان ها پس از پریودی

| مشاهده متن کامل بحث + 21496 بازدید | 37 پست
چند وقته سقط کردی؟ 

مهر ماه سقط کردم ولی چون اسپرم شوهرم ضعیفه دکتر اجازه اقدام نداده تا تقویت بشه شوهرم

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
استفاده شو توضیح میدی؟ منم دوسه ماهه گاهی زیر دلم همون سمت تخمدونا تیرمیکشه رفتم سونو هیچی نبود .میخ ...

چون اگر این دردا نشانه تخمک گذاری باشه یعنی امکان اینکه تو این ایام نطفه بوجود بیاد بیشتره

رب هب لی من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعاء. ..رب لاتذرنی فردا و انت خیر الوارثین...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون اگر این دردا نشانه تخمک گذاری باشه یعنی امکان اینکه تو این ایام نطفه بوجود بیاد بیشتره

چرا ماهای قبل درد نمیکرد> هوم؟ 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
استفاده شو توضیح میدی؟ منم دوسه ماهه گاهی زیر دلم همون سمت تخمدونا تیرمیکشه رفتم سونو هیچی نبود .میخ ...

چون اگه درد تخمک گذاری باشه خیلی فرصت نداره برای اقدام. 

باید کیت بخری و از روز یازده به بعد بذاری. هر وقت دو خط افتاد یعنی تخمک 12 تا 24 ساعت آینده آزاد میشه و وقتی آزاد بشه بین 12 تا 36 ساعت زنده میمونه. یعنی حداقل 24 ساعت و حد اکثر 60 ساعت اسپرم فرصت رسیدن به تخمک رو داره. 

استفاده کردنش مثل بی بی چک می مونه. با ادرار. 

البته اگه این درد تخمک گذاری باشه. که من خوش بینانه نگاه کردم و گفتم ان شاء الله که هست. 

2731
چون اگه درد تخمک گذاری باشه خیلی فرصت نداره برای اقدام.  باید کیت بخری و از روز یازده به بعد ب ...

1 - اگه دوتاخط ظاهرنشه چی؟ 2- منظور از روز یازده ؟ 11 روز بعداز اولین روز پریودی؟ اینارو بلدنیستم...

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
1 - اگه دوتاخط ظاهرنشه چی؟ 2- منظور از روز یازده ؟ 11 روز بعداز اولین روز پریودی؟ اینارو بلدنیستم...

اگه نشه که یعنی انجام نشده اگه کم رنگ باشه باید باز فرداش بذاری اگه پرنگ تر شد یعنی تخمک گذاری اگه منفی یا کم رنگ تر شد یعنی از زمان کم تری داری برای رابطه. 

آره از روز دهم هم می تونی بذاری ده روز از تواین روز پریود بگذره. 

2740