2737
2739
عنوان

ارتباط دختر ۲ ساله

386 بازدید | 25 پست

سلام 

خانما دختر من تازه دوسالش شده هم فوق العاده مهربون و شیرین زبون و با ادبه به اقتضای سنش حرف گوش میده طوری که هر کی تو جمع ببینه میگه وای چقد حرف گوش کنه اینا رو گفتم یه شناخت پیدا کنید ازش .یه مشکلی هست اینجا اینکه تو یه جمع که چند تا بچه باشن اگه بریم با صدای داد بچه ها فورا ناراحت میشه و اکثرا میزنه زیر گریه درصورتی که هم سن وسالاش خودشون استاد دادو بیداد کردن و جیغ زدن هستن مقایسه نمیکنم بچه ها رو باهم ولی نمیدونم چه برخوردی بکنم که براش عادی بشه یا به قولی نترسه و گریه کنه .

کسی بچش اینجوری هست؟بنظرتون چیکار کنم

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم تیرماه دوساله میشه دقیقا همینطوره با صدای جیغ و فریاد بچه های دیگه گریه میکنه منم خیلز ناراحت میشم نمیدونم چکار کنم😔مامانم میگه خیلی توی محیط ساکت و آروم بزرگش کردی بخاطر اونه

به امید روزای بهتر❤
2728

حتما خونتون ساکته عادت کرده ....روزی ی ساعت باید با همسالانش باشه...

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
باید ببریش خانه بازی زیاد تو جمع بچه ها باشه یه هفته هر روز ببر درست میشه

پارک و خانه بازی زیاد میبرمش ولی خب اصولا بچه با غریبه ها زیاد تعامل نداره ولی جایی که اشناها باشن این اتفاق زیاد میافته 

ببخشیداستاترممنون میشم جوابموبدی

من یه دختر۱۱ماها دارم که انقدمهربون که تاحدی که غذاشوازدهنش درمیاره میده منوباباش بخوریم

بعویه دوست داریم دخترش ۱۶ماهشه خیلی بچه حسوده میادخونمون نمیذاره دخترم باوسایل خودش بازی کنه همش زورمیگه مامانشم مدام میگه بچم حساسه بچم زودرنجه بنظرتون این رفتاریه بچه۱۶ماهه عادیه؟مدام نق وگریه الکی میکنه دخترمن مات ومبهوت نگاش میکنه

امیدت فقط به اون بالایی باشه
2738
دختر منم تیرماه دوساله میشه دقیقا همینطوره با صدای جیغ و فریاد بچه های دیگه گریه میکنه منم خیلز نارا ...

نمیدونم شاید دلیلش این باشه ولی من حداقل روزی یک ساعت با بچه ها میدارم وقت بگذرونه ولی خب درکل خودمون باهم با ملایمت برخورد میکنیم ولی بقیه نه

دوحالت داره اول اینکه خونتون خیلی ساکته.دوم اینکه دعوا کردین جلوش از سروصدا میتریه فکر میکنه دعواس.

ساکتی خونمون شاید دلیلش باشه ولی دعوا اصلا تو خونهمون ممنوعه اونم جلو بچه.حتی بچه ها که باهم دعوا میکنن خوش میگه کارتون بد دوست باشین

ساکتی خونمون شاید دلیلش باشه ولی دعوا اصلا تو خونهمون ممنوعه اونم جلو بچه.حتی بچه ها که باهم دعوا می ...

خوب دیگه هنین.خونه اروم بوده یاد نگرفته تحمل سروصدارو.یکم زیاد رفت و امد کنی ببینه بچه هارو بهتر میشه

ببخشیداستاترممنون میشم جوابموبدی من یه دختر۱۱ماها دارم که انقدمهربون که تاحدی که غذاشوازدهنش درمیار ...

به نظر من اصولاتو این سن تا سه سالگی خودشون مالک همه چیز میدونن یعنی مشاور این میگفت به اینصورت که اگه یه وسیله رو ازشون بگیری فکر میکنن پدرو مادرشون از دست دادن تا این حد ناراحت میشن ولی شمام دلیلی نداره همه وسایل بچت دراختیار اون بذاری

اینم که میگم خونه ساکته نه سکوت مطلق باهم بازی میکنیم فیلم میبینیم ولی خب اکثرا بیرونیم چون با خودم میبرمش سر کار 

به نظر من اصولاتو این سن تا سه سالگی خودشون مالک همه چیز میدونن یعنی مشاور این میگفت به اینصورت که ا ...

برای منم خیلی سخته من ادم ارومی هستم خیلی رفت و امدی نیستم ولی به خاطر بچم مجبورم همش برم اینور اونور یا کسی بیاد خونم ارامش ازم سلب شده اما دخترم خوب و اجتماعی شد

2706