2737
2739
عنوان

بیایین کمک

132 بازدید | 17 پست

خانوما من با این که میدونستم زمان تخمک گذاریمه و نمیخام باردار شم رابطه بدون جلوگیری داشتم الانم استرس گرفتم که نکنه حامله بشم از اینورم که تازه پریودم تموم شده نمیخام قرص بخورم حالا بگین چیکار کنم 

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

البته هم کیست دارم هم تنبلی

خوش به حال دل هر مرد که دختر دارد... کی تواند پسری ( دخمل بابا) شود ... از خدا خاسته ام ،هر پدری جای منال ،صاحت نازترین دختر دنیا بشود♥♥♥♥

فقط قرص اورژانسى ميتونه مفيد باشه

ايشالله هركى نى نى ميخواد خدا بهش بده هركى هم نى نى داره تو دلش سالم دنيا بياد هركى هم كه نى نيش دنيا اومده خدا سلامت نگهش داره بگو آمين 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط اورژانسی .بعد پریود هم احتمال بارداری بیشتره

خداجونم کوچولوم روسالم بهم رسوندی ...😍😍کمکم کن جوری تربیتش کنم که خودت ازم راضی باشی خداجونم تک تک لحظات شیرین بارداری رو برای همه ی منتظرها از ته دلم آرزو میکنم ....❤❤خدایا دامن همه ی منتظرهاروبه زودی سبز کن ... الهی آمین .... 
با کیست و تنبلی احتمالش خیلی ضعیفه نترس طوری نمیشه

شوهرم میگه قرص نخور هرچی شد ٬شد ولی من استرس گرفتم

2738
اگه حاملهوبشی شدی دیگه قبلاباید فکرشومیکردی هرچیم بخوری بچه نمیوفته مبارکه 

شما مبارکشم گفتی  

هم کیست دارم هم تنبلی یعنی چی یعنی میگی هم پلی کیستیکی هم تتبلی داری؟

بله  

واقعا چه راحتین به خدا

آره والا خیلی

بله    

جای دیگه نگی بهت میخندن پلی کیستیک و تنبلی تخمدان هر دو یکی هستن و اصلش پلی کیستیکه تنبلی رو عامیانه مردم گذاشتن روش

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند گمان می‌برند پرواز نوعی بیماریست!
2706