2737
2734
عنوان

کمکم کنید....

88 بازدید | 9 پست

امروز رفتم سراغ گوشی شوهرمو دیدم کلی فیلم باز کرده از این برنامه ها.فیلم هایی ک حالا رواج پیدا کرده تو اینستا منظورمه فیلم های رقص یا دابسمش ک زن ها بدن هاشون کاملا بازه فقط شرت و سوتین پوشیدن خودشون رو درست کردن و شاید هم بعضی هاشون واقعا هم خودشون هم بدناشون قشنگه.با شوهرم کلی دعوا کردم اینقدررررر فوهش بهش دادم ک چرا اینارو دانلود کردی من پیشم نمیره تو اینارو دیده باشی کلی فوشش دادم خیلی عصبانی شدم زیر فیلم ها نوشته بودن جوون چ بدنی و شوهر منم باز کرده بود اخر بدون هیچ حرفی گرفت خوابید بهش میگفتم چراااا باز کردی هیچی نمیگفت.چیکار کنم خیلی عصبانی ام خیلی ازش متنفر شدم و میخوام سر ب تنش نباشع چیکار کنم  همش فکر بد ب سرم میزنه ک معلوم نیس پیش خودش گفته عجب برنی و فلان😢😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وای چرا اینقدر شلوغش کردی خب دیده که دیده دنیا خراب شده والا الان هنه مبینن ا‌‌شتباه کردی اصلا ب روش ...

شما میتونی قبول کنی شوهرت پیش خودش بگه به به چه بدنی داره چه ....داره

خوب کردی واکنش نشون دادی... ولی سعی کن قانعش کنی ک خوب نیس.. وگرنه گوشی همش در دسترسه میتونه سرکارشم ببینه

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

چه بخای چه نخای مردها مبینن تو خیابون تو بازار تو گوشی، چکار کنیم مدام خودمون رو سبک کنیم بگیم چرا نگاه کردی

2740

اینقدر نگاه کنن چشون دربیاد زن  چقدر دعوا کنه چقدر حرص بخوره هنه جا که بالا سرشون نیستیم، من هنیشه لینقدر خودمو بالا گرفتم میگم هیچ وقت یه بنز خودش با یه پراید مقایسه نمیکنه، حالا هی پراید ببین

اینقدر خودت قبول داشته باش عارت بیاد واس این چیزا ب شوهرت بپری، من از شوهرم ببینم میگم لیاقت همین چیزاس، با اینکه میدونم صدرصد اونم نگاه میکنه ولی ب رو نمیارم چون هنه مردها نگاه میکنن