2737
2734

مثلا میگه دوستمو میخاد ولی از طرفی میگه فعلا شرایطشو ندارم .. از طرفی با هیچکس دیگه دنبال رابطه قبل از ازدواج نود اما الان گیر داده به این که نه در حد بوس و بغل طوری نیست :)) اینم بگم که پسر علاف و بیکاری نیس اتافقا دو شغلم هست نمیدونم چرا از خواستگاری طفره میره! من به دوستم گفتم با احتیاط رفتار کنه نظر شما چیه؟

💙 با افتخار استقلالیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

این جور آدمها نه جسارت  پا پیش گذاشتن رو دارن

نه جرات  خداحافظی کردن رو 

من عمومیت نمیدم  ب همه  و ب این آقا ؛  ولی غالبا  این مدلی ن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
وااا از كجا مطمئني با هيچكس غير اين تو رابطه نيست؟ اينجا مرداي زن دار و بچه دار پنهوني رابطه دارن&n ...

خیلی وقته میشناسمیش .. ما از اونجور ادماییم که از 16 17 سالگیمون اکیپ بودیم اینم دخترا خیلی بهش میچسبیدن به کسی پا نمیداد ... بعد دو سه سال پیله کرد به دوست ما اخرم مخشو زد باهمدیگه دوست شدن و الانم باهمن حدود دوساله .. دوست دخترای قبلیشم میشناسیم یا بهرت بگم همون اویزونا رو! خودشون گفتن که اون اصلا ابراز علاقه نکرد بهمون ماه مبعد یکماه رفتیم .. واقعا هم همینجور بود من از پسره بزرگترم خیلی وقتا میاد باهم درد دل میکنه از خانوادش اینام حرف میزنه 

خوووووب گفتی عزیزممم اصلا مگه هست استقلالی که بد بگه؟؟؟!!!مگه داریم....مگه میشههههه!!!!#

ای جوونم استقلال پر افتخارترین تیم ایرانه طرفدارشو و خودشم عشقن   

خیلی وقته میشناسمیش .. ما از اونجور ادماییم که از 16 17 سالگیمون اکیپ بودیم اینم دخترا خیلی بهش میچس ...

دخترا وقتی با کسی دوستی هیچ وقت حرف ازدواج نزنین اگه یه وقتی گفت اگه ازدواج کنیم مثلا .... دختره بگه مگه به ازدواج فکر میکنی دوستیم  دیگه بسه   

دخترا وقتی با کسی دوستی هیچ وقت حرف ازدواج نزنین اگه یه وقتی گفت اگه ازدواج کنیم مثلا .... دختره بگه ...

اون موقع اینو بگه چی میشه؟ اره خوب اینم خونه اخر اصرارش اینو میگه دو سه بارم بیشتر نگفته! ولی قبلش همینجوری که شما میگی رفتار کرده پسره لجی شده که تو مال خودمی فلان 

2706