2733
2734
عنوان

تجربیات من در مورد پستونک

2103 بازدید | 28 پست

چون خودم با این موضوع درگیر بودم این تاپیکو زدم شاید به درد کسی بخوره

من خودم بجه بودم خیلی پستونکی بودم و مامانم خیلی راضی بود و میگفت حتما به بچت بده پسر اولم دنیا اومد خالم برای ویزاش رفته بود ترکی شیشه ها و پستونکشو از اونجا براش آورد مارک wee آورد هر کاری میکردیم پسرم نمیگرفت چند تا پسونک دیگم امتحان کردیم فایده نداشت شوهرم رفته بود داروخانه گفته بود اینجوریه بهترین پسونکتونو بدین همون موقع یه خانمه بهش گفته بود بهترینم بگیری پسرت نمیگیره یه پسونکی هست مارک بیبی لند ایرانیه اینو بگیر بده و هر چی داد بیرون بزار دهنش باز خلاصه با این پسونک تونستم موفق بشم و واقعا به دردم خورد البته انقدر وابسته نبود که همیشع بخوره فقط موقع خواب میدادم وقتی هم خوابش عمیق میشد خودش میداد بیرون یا موقع کولیک و دل درد خیلی آرومش میکرد یک سالم که شد یه شب خونه مامانم جا موند بهش کفتم جامونده همینطوری بخواب فرداشم گفتم دیگه بزرگ شدی به دردت نمیخوره دیگه تا یه هفته میخواست بخوابهدمیگفت دیگه بزرگ شدم نمیخوام و تمام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم چه دلبریه پسرت بعضی ها زیربار نمیرن پستونک و ول کنن   

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2728

ولی پسر دومم خودمو کشتم نمیگرفت حتی قطره آد زدم آب قند زدم دیگه نا امید شدم بی خیال شدم باز مامانم هی غرغر کرد ولی بعد از دو ماهگی به طرز عجیبی پستونکو پذیرفت پس نا امید نشین من فکر میکردم اکه تا دو ماه نگیره دیکه نمیگیره ولی الان دو ماه و بیست روزشه و وقتی دل درد میشه یا اولش که میخواد بخوابه پستونک میگیره خوابش میبره تف میکنه بیرون بازم همون بیبی لند براش گرفتم

2738

یک سالگی خودش گفت بزرگ شدم دیگه نمیخام😐😐😐

توصیح دادی واسش خونه مامان جامونده بگیر بخاب اونم فهمید😑😑

دخترم یک ونیم سالشه اصلا توصیح و درک و منطق ک حالیش نیست .میگی نکن بدتر میکنه خوش بحالت چه پسر با عقل و شعوری داری ها دستت رو سر من خاهر

آی عم یک کاربر قدیمی 😐😑😶
ای جونم چه دلبریه پسرت بعضی ها زیربار نمیرن پستونک و ول کنن    

ممنون

من خودم مامانم به سختی ازم گرفته ولی پسرم کلا شخصیتش جوریه راحت با تغییر کنار میاد اگه دلیل براش بیاری قبول میکنه همون شب که پستونکش جا مونده بود گفتم جا گذاشتی باید خودت حواست میبود به وسایلت بعدم یه دفعه شوهرم اشتباه پسونک غیر ارتودنسی گرفته بود اوتم بهش دادم گفتم این هست اگه میخوایگذاشت دهنش دید فرق میکنه گفت نمیخوامش

ممنون من خودم مامانم به سختی ازم گرفته ولی پسرم کلا شخصیتش جوریه راحت با تغییر کنار میاد اگه دلیل ب ...

عزیزدلمممممم خیرشو بینین ان شاالله   

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
2706