2733
2734
عنوان

به نظرتون پابند بستن اشكال داره؟؟

953 بازدید | 36 پست

خيلي دوست دارم يه چند تا پابند خيلي ظريف هم دارم

ولي نميدونم چرا هيچوقت نتونستم برا بيرون بپوشم حس ميكنم به چشم بد بهم نگاه ميكنن😕😕

نظر شما چيه؟ 

نه خیلیم نازو شیکه

پدر و مادر ایرانی چه چیزی از فرزندان خود می خواهند؟؟یک برده ی روحی و بی نیاز از تمایلات جنسی، با هوش درسی و اجتماعی بالا و توقعات کم، ایده آل از لحاظ ظاهری، متواضع و تو سری خور در خانواده با اعتماد به نفس بالا در اجتماع...اینجوریه که جامعه تبدیل میشه به جوونای افسرده،سرخورده،عقده ای، گریزان از خونه و خونواده به دنبال جایی امن صرفا جهت داشتن آرامش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بله تو قرآن نوشته زینت پارو بپوشونید 

چون عربای قدیم خلخال می بستن سفارش شده که تو ملا عام قایمش کنید چون همونجور که میگید نگاه میکنن 

تا خدا نخاد برگ از درخت نمیفته ... ببین وقتی بخاد یه اتفاقی بیفته میفته ... وقتی نخاد بیفته آسمون به زمین بیاد نمیفته ... پس دلت راحت خیالت تخت خودتو رها کن تو دستاش 😊
2738

اگه نامحرم ببینه بله اشکال داره تو مجالس خانوادگی ببند

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
منم میبندم ولی بخاطر طرز فکر افتضاح جامعه بیرون از خونه نمیزارم دیده شه

امضات لایک داره👌👌👌👌👌

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره
2706