2733
2739
عنوان

تزریق بوتاکس و ژل

3099 بازدید | 22 پست

سلام دوستان من میخوام بوتاکس پیشانی و ژل خط خنده بزنم و از طرفی هر شب قرص لیتیزن میخورم بابت آلرژی که نمیدونم دلیلش چیه پوستم خارش میگیره و قرمز میشه به نظرتون بوتاکس کنم مشکلی پیش نمیاد ؟ آیا کسی با داشتن آلرژی و البته کنترل آلرژی توسط قرص بوتاکس کرده؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

قرصت و عوض کن تلفست بگیر حساسیتت دقیقا به چیه؟همیشه هست یا فصلی هست؟

نمیدونم به چی حساسیت دارم شبها تنم خارش میگیره و پوستم قرمز میشه لیتیزن میخورم هر شب خوبه تقریبا کنترل میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم به چی حساسیت دارم شبها تنم خارش میگیره و پوستم قرمز میشه لیتیزن میخورم هر شب خوبه تقریبا کنت ...

من سالهاحساسیت شدیدداشتم تا دماعم و عمل کردم و ۹۰% خوب شد دیگه قرص نمیخورم

ولی‌قبلش تلفست میخوردم‌خیلی ازلیتریزین بهتره

تهرانی؟

من سالهاحساسیت شدیدداشتم تا دماعم و عمل کردم و ۹۰% خوب شد دیگه قرص نمیخورم ولی‌قبلش تلفست میخورد ...

نه شهرستانم. حساسیتت از چی بود من دلیلشو نمیدونم . چطوری بود تنت خارش میگرفت؟

من آلرژی دارم 

خصوصا فصلی 

به بعضی مواد غذایی هم حساسیت دارم 

بوتاکس میزنم مشکلی نبوده تا حالا 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2738
اصلا این چیز ها به بوتاکس ربطی نداره بابا😶

میگم چون حساسیت پوستی به حساب میاد یه وقت نه که بهم نسازه یکم فکرمو درگیر کرده . اون موقع که قرص میخوردی بوتاکس نکردی اصلا یا تزریق ژل؟

میگم چون حساسیت پوستی به حساب میاد یه وقت نه که بهم نسازه یکم فکرمو درگیر کرده . اون موقع که قرص میخ ...

اصلا حساسیت اون شکلی که فکرمیکنی کار نمیکنه...تنها در صورتی مثلا ژل بزنی علائم حساسیت نشون میدی که به ژل حساسیت داشته باشی نه که در کل حساسیت داشته باشی

اصلا حساسیت اون شکلی که فکرمیکنی کار نمیکنه...تنها در صورتی مثلا ژل بزنی علائم حساسیت نشون میدی که ب ...

خدا کنه مشکلی نباشه همش استرس دارم نکنه چیزی بشه آخه دفعه اوله میخوام بزنم

خدا کنه مشکلی نباشه همش استرس دارم نکنه چیزی بشه آخه دفعه اوله میخوام بزنم

میدونم‌که دارم‌بهت میگم‌ دیگه

برا حساسیتم اگه تهران بودی کلینیک  مرکز اصلیه تمام‌‌حساست ها اونجاست ازت تست میگیرن بهت میگن به چی حساسیت داری

من اونجا تست دادم‌خیلی خوبه

بگرد سمت خودتون اصلیشو میدا کن اگه دارن‌برو که دقیق میفهمی‌چرا حساسیت داری

2706