2737
2734

قطره چکنیا خیلی درسته

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم باردار باشی همشون نشون میدن 

مدیکور برای منو سه روز به موعد نشون داد

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
همونه ااستفاده کردم

اره اینا دقیقه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
2740
من 15 خرداد موعدم یعنی زود زدم اگه 1روز به پریودم بزنم نسون میده یا اکنم منفی میشه😕

منم ازین بی بی چک استفاده کردم ولی ۲روز مونده به پریودم نشون نداد

الانم دو رزو هست که از پریودم میگذره بازم نشون داده فعلا