2737
2734
عنوان

زودپز پارس استیل هر کی داره بیاد

6600 بازدید | 19 پست

سلام دوستان

میخواستم زودپز پارس استیل ۳ لیتری بخرم، میخواستم ببینم کی جدیدا خریده یا کلا داره، جنسش خوبه؟؟

گوشت و چقدره میپزه؟؟

میگن صدا داره درسته آیا؟؟؟

لوازم جانبیش گیر میات؟؟؟

ممنونم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من پارس دارم. عاااالیه. نمی دونم همون پارس استیل میشه یا نه... گوشت گوسفند نیم ساعت. از زودپز خواهر ...

فکر کنم شماهم همون پارس استیر باشه پارس استل ایرانیه شبیه همون خاجیاس کیفیتش هم در همون حده

یا رب العالمین
سه لیتریش چجوریه؟فقط دیوارش کوتاه تره یا خودش هم کوچیکه؟اخه بعضی زودپزا قطرش زیاده فقط کوتاهش کردن

مرسی عزیزممم  

دیوارش خیلی کوتاهتره ، قطرش و نمیدونم دقت نکردم

من پارس دارم. عاااالیه. نمی دونم همون پارس استیل میشه یا نه... گوشت گوسفند نیم ساعت. از زودپز خواهر ...

پس راضی هستید ، من شک دارم ایرانی بگیرم ولی همه تعریف میکنن

مرسی عزیزممم     دیوارش خیلی کوتاهتره ، قطرش و نمیدونم دقت نکردم

اگه کشاد وکوتاه باشه خوب نیست غذا انگار تهش مالیده من یه خارجی دارم اینجوره میخوام پیازخورش سرخ کنم خیلی روغن میخواد بعدش چرب میشه غذا.  یدونه سه لیتری یه مارک دیگه بگیر که کشیده باشه تو مغازه مقایسه کنی میفهمی چی میگم.

یا رب العالمین
2738

عزیزم من دارم،واقعا عالیه. اصلا آب کم نمیکنه،صدام خیلی کم داره. واسه مامانم فرانسویه بیشتر صدا داره

من که خیلی راضیم

دوستان اگه برای ورود به بازار بورس و انتخاب سهم مناسب نیاز به کمک داشتید،به پیج ما سر بزنید.                  آدرس اینستا:   saham.bourse                                کانال تلگرام:    BOURSE_E@
2706