2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطمئنم مشکلی نیست خیالت راحت

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
2731

مترس هیچی نیس کاش یه جاددیگه هم میرفتی سونو

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...
مترس هیچی نیس کاش یه جاددیگه هم میرفتی سونو

آخه خیلی بادقت اندازه گرفت بیچاره کلی وقت گذاشت دوتا دکتر مختلف هم اندازه گرفتن ... بعدم دکترم گفت اینو بدی دگ خیالت راحت میشه

2738

هیچی نیس مطمعن باش ب دوستمم همینو گفتن بعد کلی ازمایش گفتن معلوم نیس اگ میخواید نگهش دارید تا زایمان معلوم میشه سالمه یانه بیچاره تا زایمانش صدبار مرد و زنده شد بچه ام سالم ب دنیا اومد

با خدا باش پادشاهـــــــــــــــی کن..........
تا ۳ و نیم هم مشکلی نیست  فقط برای اطمینان مجبورن بفرستن که خدایی نکرده مشکلی نباشه نگران نبا ...

خداروشکر زیاد استرس نگرفتم... نمیدونم این حد از صبر رو ازکجا آوردم تو بارداری چون ب شدت آدم استرسی ای بودم 😁 

2706