2737
2739
عنوان

هفته ۱۸ بارداریم

820 بازدید | 33 پست

همچنان تهوع و استفراغ دارم بخدا خسته شدم از صبح ۳و۴ بار اومده سراغم چیزیم معدم نمیکشه بخورم تا میخورم هم بالا میارم بخدا خسته شدم دارم فقط گریه میکنم قرصم تقویتی داده دکتر اونو فقط خوردم کی تموم میشه برامنکه بدترین روزام همین دوران بارداریمه اسیر شدم بعضی وقتا دلم میخاد بمیرم اخه از صبح تا شب؟اه

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   

دمیترون بخور

واقعا عالیه چون منم بدجوری ویار داشتم تا ۹ ماه

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونم که یبوست شدید میاره😢

منم میخوردم یبوست نمیشدم

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐
منم همچنان دارم اما خفیف تر از قبل  خوب میشی تحمل کن

من اصلا اشتهای چیزیم ندارم بخورم هیچی هیچی تا میخورم بالا میارم از صبح نشستم تو حموم دیگه خسته شدم از بس دویدم برا بالا اوردن دیگه نشستم تو حموم

صلوات لطفا برا ظهور و سلامتی امام زمان  دختر قشنگم مروارید قلبم..امید زندگیم خوشبختیتو ببینم الهییییی   
2738
دمیترون بخور واقعا عالیه چون منم بدجوری ویار داشتم تا ۹ ماه

خورده بودم بیچاره ترم کرد این قرص اصلا نساخت بهم

من اصلا اشتهای چیزیم ندارم بخورم هیچی هیچی تا میخورم بالا میارم از صبح نشستم تو حموم دیگه خسته شدم ا ...

چاره ای نیست جز تحمل 

شبا تا صبح سعی کن چند بار بیدار شی یه چیزی بخوری 

گشنگی طولانی شب حالا تهوع رو بدتر میکنه 

🔵🔵🔵وزن اولیه 
جنسیت بچه ات چیه؟

فردا مشخص میشه ان تی زود بود رفتم نگفتن

خورده بودم بیچاره ترم کرد این قرص اصلا نساخت بهم

وا چی شد مگه

من ک تا ۹ماه خوردم خیلیم راحت بودم

چاره ای نیست جز تحمل  شبا تا صبح سعی کن چند بار بیدار شی یه چیزی بخوری  گشنگی طولانی شب ...

باورت میشه اشتهای هیچی ندار چون چیزیم نمیتونم بخورم مثلا صبحا از کره مربا عسل خامه تخم مرغ و همه چی بدم میاد ی پنیر میتونم بخورم اونم زده شدم شا م و ناهارم۱ اینطورم ولی گشنم میشه بزور میخورم ک بعدش تا شب بالا میارم

وا چی شد مگه من ک تا ۹ماه خوردم خیلیم راحت بودم

یبوست شدید معده درد تنبلی معده هضم نداشتم جوریکه فقط روزی ناهار میخوردم تا فرداش گشنم نمیشد هیچ انگار ی دبه روغن خورده باشم سرگیجه هم شدید

2706