2733
2734

چند سال پیش ، درست اون زمانی که قرار بود طرح وارنیش فلوراید رو در مدرسه اجرا کنن.. دخترم برگه ای رو بدستم داد، تا موافقت خودم رو با انجام این کار به مدرسه اعلام کنم. از همون جا شک و تردیدم شروع شد.. به گفته خودشون اگر این طرح در جهت پیشگیری از پوسیدگی دندان بچه هاست و کلی منافع داره چرا دیگه رضایت والدین⁉️

—-

دست به کار شدم در منابع و سایت های خارجی و داخلی شروع به تحقیق کردم..

ب——له !!!!!!  یعنی چی؟ وقتی من با چند سرچ به یه سری مطالب رسیدم، میشه قبول کرد که مسئولین بهداشت ما بی خبرن؟

اگه فلوراید خوبه، پس چرا خمیردندانهای بدون فلوراید اینقدر گرونه؟

چرا سوء استفاده از بی اطلاعی مردم😡😡

⚠️ کمی درباره فلوراید بدانید ⚠️

خمير دندان های امروزی حاوی فلوراید هستند و به شدت باعث خرابی دندان ها می شود و چون حاوی مولد شیرین کننده ی غیر طبیعی هستند باعث پوسیدگی دندان ها می شود.  

👌حقیقت این است که فلوراید سم است وما هر روز مسموم می شویم.

🛎 استفاده ی طولانی مدت از فلوراید می تواند منجر به مشکلات بزرگی شود از جمله: اختلال در یادگیری ،، تداخل در عملکرد سلول های مغزی و آسیب مغزی،، کاهش غده تیروئید،، کاهش قدرت روانی فرد و افسردگی،، ضریب هوش پایین در کودکان و ...

🔖تحقیق تازه در فرانسه نشان می‌دهد دو سوم خمیردندان ها حاوی #ماده‌سرطان‌زا به نام دی‌اکسید تیتانیوم هستند....😱

و برای کف کردن و پاک کنندگی دندان از لورامید یا تگزاپن استفاده شده که سرطان زا می باشد😒😲

#جالبه_بدونید

‍ ⛔️در دنیا بر علیه فلوراید تراپی #تظاهرات میکنند. و در انگلیس استفاده از این ماده سرطانزا ، #ممنوع است.

—-

اولین گزینه خانواده ما ، به جای خمیردندان #چوب_مسواک_اراک بود

یکم توی اینترنت سرچ کنید ، می بینید که استفاده از چوب مسواک پیامبر در بین غربیها رواج پیدا کرده- اینجا اصلا خیلی ها نمیدونن چی هست؟ مثل خودم

آمازون رو قطعا می شناسید (آمازون بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین ایالات متحده است ) ، یکی از محصولاتش چوب مسواکه😲

بزرگترین شرکت های  آمریکایی تولید کننده خمیردندان، از پودر چوب مسواک داخل خمیردندانهایشان استفاده می کنن 😳

—-

به خاطر حجم زیاد تبلیغات خمیردندان، بچه های من همچنان تمایل داشتند از خمیردندون استفاده کنن..

چی فکر کردن مسئولین ما! 😏خدا رو شکر خیلی ها شروع کردن به تولید #خمیردندان_طبیعی در ایران

من هم درنگ نکردم و یدونه برای بچه ها خریدم☺️

ترکیبی بود از عسل، دارچین، نمک دریا و ...

از این جا خریدم👇

https://basalam.com/review/X7X4Tor0?ref=jDag