2733
2734
عنوان

خانوما میشه بیاید خیلی عصییم

549 بازدید | 59 پست

من پیش مادرشوهرم زندگی میکنم البته ی واحدجداگانه خونشون چندطبقس مادرشوهرم انتظار داره نن هرروز برم کاراشوانجام بدم منمقبلا میرفتم طرفاشو میشستم جارومیزدم بعد دیدم داره پررومیشه طوری ک ازبدم پیش پدرشوهرم میگفت هرکاری میکردم برعکسشومیگفت پدرشوهرمم ی شب اومدبالا کلی بهم حرف زدوتف اتداخت توصورتم بعدازاین جریان من کمترخونشون میرم وقتی دختراش میان مثلا ی روز خاص همشون جمع میشن خونه باباشون میخان طرفظرف بشورن بهشون میگه شما نمیخادبشورین فلانی میشوره ( یعنی من)دوروزپیشم بازجمع شده بودن من رفتم طرف بشورم دیدم دیگه هیشکدومشون نیومد بگه بده من بشورم قبلشم کلی کارانجام داده بودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگ کلفتی

نرو

اگ رفتی نشور

اگ خاستی بشوری قبل همه نرو پای ظرفشویی

بذار اونا برن تو هم ی تعارف بزن و کمک کن

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
2728

واسه چی میری؟ کلفتشونی مگه؟ نری چی میشه؟ شام خوردی برو واحد خودتون‌بگو یدیقه برم میام الان برو دیگه نیا

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
نرم خون ب پا میکنن نمیشه

وا. بپا کنن

نرو فقط همین. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
من بخدابدم نمیادکارانجام بدم ولی ازاین رفتارشون خیلی حرصم گرفت ب شوهرم میگم چرااین کارومیکنن میگه ما ...

مگه کذتی، نکن خواهر من همین الان اولشه نکن وگرنه تا سنتم بالا بره باید براشون کار کنی. وقتی جمع میشن نرو بهونه بیار. به پدر شوهرتم  میگفتی اون همه کار کردم این حقم بود؟ شوهرت چی هواتو داره پشتت هست یا طرف اوناست؟ 

چی بگم نمیشه جداکنم قبلا پیششون نبودم شوهرم اوضاع مالیش یهوبدشد مجبورشدیم برگردیم داعم بابامو مسقره ...

منم از رفتارت حرصم گرفت 

بهار بود و تو بودی و عشق بود و امید بهار رفت و تو رفتی و هر چه بود گذشت. امیرم عزیزترینم عشق جاودانی من دلم بینهایت برات تنگ شده زود به زود بیا به خوابم دوستت دارم برادر نازنینم خیلی جات خالیه..
2706